240,00 

Żelazko bezprzewodowe Russell Hobbs 23300-56

Rewolucja w prasowaniu? Tak, to odpowiednie słowa aby określić bezprzewodowe żelazko Russell Hobbs 23300-56 Supreme Steam. Moc 2400 Watt dba o szybkie podgrzewanie stopy i stabilne podtrzymywanie ustawionej temperatury. Wyrzut pary 40g/min pozwala nawilżyć tkaninę aby przez to łatwiej ją rozprasować. Tryb boost w postaci 130 g/min pary jest dodatkową pomocą na szczególnie oporne zagniecenia lub grube tkaniny.

Russell Hobbs 23300-56 żelazko parowe

Praktyczne, umieszczone pod rękojeścią pokrętło pozwala Ci dobrać właściwy poziom temperatury wobec prasowanych tkanin. Na pokrętle są umieszczone podpowiedzi – jaki poziom jest odpowiedni do wybranego materiału. Przycisk umieszczony wygodnie pod kciukiem jest gotowy do uruchomienia dodatkowego wyrzutu pary. W modelu Russell Hobbs 23300-56 możesz także wygodnie regulować ilość wyrzucanej pary, aby nie zmoczyć za bardzo delikatnych tkanin, takich jak satyna. Stopa jest ceramiczna, a to gwarantuje dobry, płynny ślizg. Posiada ona system Anti-drip zapobiegający kapaniu. Co to takiego? Jeżeli będziesz prasować w niższych temperaturach, istnieje ryzyko, że woda nie zdąży się przekształcić w parę wodną. Dlatego, aby krople nie wydostawały się przez otwory parowe i nie brudziły tkanin, system Anti-Drip powoduje wysuszenie resztek wody.Dzięki temu masz zapewnione całkowite bezpieczeństwo prasowania. Żelazko Russell Hobbs 23300-56 ma zbiornik na wodę o pojemności 300ml. To sporo jak na tradycyjny model parowy. Zbiornik jest przezroczysty, dzięki temu od razu wiesz, kiedy poziom wody opadnie i będzie konieczne jej uzupełnienie. System antywapienny dba aby osady nie gromadziły się we wnętrzu urządzenia. Pozwala to na zachowanie czystości zarówno urządzenia, jak i prasowanych tkanin. Koniec z brązowymi i białymi plamami na Twoich świeżo wypranych ubraniach.

Russell Hobbs 23300-56 opakowanie

Żelazko Russell Hobbs 23300-56 Supreme Steam łączy w sobie najbardziej innowacyjne technologie, funkcjonalność użytkowania i stylowy design. Opcja bezprzewodowa pozwala na maksymalny komfort użytkowania. Koniec z plątającym się kablem. Urządzenie szybko ładuje wewnętrzną baterią i zapewnia wysokie zadowolenie nawet dla najbardziej wymagających.

Specyfikacja: Russell Hobbs 23300-56 Supreme Steam

Marka:

Russell Hobbs

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

40 g/min

Para dodatkowa:

130 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

4008496873616