169,85 

Żelazko Rowenta DA151

Jedziesz w podróż, a wiesz że będziesz potrzebować nienagannie wyglądających, wyprasowanych ubrań? Mamy na to rozwiązanie. Żelazko Rowenta DA151 jest małe, lekkie ale i skuteczne. Wykazuje ono dosyć dużą moc jak na tego typu produkt, bo aż 1000Watt. Wartość taka znacznie ułatwia nie tylko odświeżenie pogniecionej w walizkach garderoby ale tez swobodne prasowanie od „zera” ubrań prosto po wypraniu. Produkt to tez rewelacyjny stosunek ceny do wysokiej jakości.

Rowenta DA151 żelazko

Model ten umożliwia prasowanie zarówno przy napięciu 120 jak i 240 V. Dwunapięciowość zasilania pozwala na korzystanie z niego w różnych warunkach, przez co Rowenta DA151 First Class to świetne urządzenie do zabrania na wakacje nawet na koniec świata. Wygodne etui pomaga na łatwy transport i uniknięcie plątania się kabla po całej walizce. Kompaktowe wymiary oraz składana rączka sprawiają, że urządzenie zabiera niewiele miejsca.

Rowenta DA151 wlew

Stopa jest zrobiona ze stali nierdzewnej i posiada sporo otworów parowych. Czubek stopy jest zwężony i wyprofilowany. Dzięki niemu łatwo wyprasujesz też wąskie powierzchnie wokół kołnierzyka czy mankietów. Żelazko Rowenta DA151 sprawia że wygładzanie delikatnych tkanin jest jeszcze łatwiejsze – a wszystko to dzięki funkcji prasowania w pionie.Prasując ubrania bez bezpośredniego styku z tkaniną unikasz jej wyświecenia, przez co masz zapewniony świetny wygląd nawet garniturów i garsonek.

Specyfikacja: Rowenta DA151

Marka:

Rowenta

Moc:

1000 W

Para podstawowa:

10 g/min

Para dodatkowa:

45 g/min

Pojemność zbiornika:

80 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

4210101908228