49,99 

Żelazko Raven EZT001

Żelazko turystyczne Raven EZT001 świetnie sprawdzi się podczas urlopu czy wyjazdu służbowego. Jest małe, kompaktowe i dzięki swoim parametrom całkiem skuteczne. Moc to 1100 Watt – niezbyt wysoka wartość nominalnie, ale biorąc pod uwagę niewielkie wymiary urządzenia, jest ona jak najbardziej wystarczająca do sprawnego działania. Wyrzut pary to 10 g/min, czyli wystarczająco, aby wygładzić drobne zagniecenia i zmarszczki na odzieży po podróży w walizce.

RAVEN EZT001 prasowanie

Żelazko Raven EZT001 jest łatwe w obsłudze i bardzo funkcjonalne. Poziom ciepła stopy możesz regulować za pomocą wygodnego pokrętła połączonego z termostatem. Wbudowana lampka kontrolna da ci znać kiedy stopa osiągnie ustawioną wartość temperatury, abyś mogła rozpocząć prasowanie. Dedykowany przełącznik umożliwia włączenie lub całkowite wyłączenie generowania pary. Aby zachować niewielkie wymiary urządzenia, zbiornik na wodę w żelazku Raven EZT001 umieszczony jest w jego rękojeści. Maksymalnie możesz jej wlać do 50 ml. Zamknięcie jest gumowe, dzięki czemu możesz być pewna wysokiej szczelności. Model ten niestety nie posiada filtra antywapiennego. Jeżeli bardzo zależy Ci na zachowaniu dobrego stanu urządzenia, warto stosować wodę destylowaną, którą można zakupić na każdej stacji benzynowej.

RAVEN EZT001 stopa

Stopa żelazka Raven EZT001 jest ceramiczna. Rodzaj ten jest najczęściej stosowany w urządzeniach prasujących różnego typu, ponieważ posiada potwierdzone właściwości dobrego ślizgu i wytrzymałości. Prasowanie dzięki niej jest płynne i komfortowe, przez co szybciej likwidujesz zmarszczki i zagniecenia. Duża ilość kanalików zwiększa powierzchnię parową, tak aby szybciej i skuteczniej zwilżać tkaniny.

Specyfikacja: Raven EZT001

Marka:

Raven

Moc:

1100 W

Para podstawowa:

?

Para dodatkowa:

?

Pojemność zbiornika:

?

pa_prasowanie-w-pionie

533

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5905279524378