64,99 

Żelazko Raven EZ002N

Poszukujesz prostego w obsłudze, taniego, a jednocześnie trwałego sprzętu do prasowania? Zdecyduj się na żelazko Raven EZ002. To produkt o kompaktowych wymiarach i podwyższonej odporności na uszkodzenia. Moc znamionowa wynosi aż 2200 W, co gwarantuje bardzo szybkie nagrzewanie, od razu po podłączeniu do prądu. Wytwarzanie pary z mocą 25 g na minutę, z dodatkowym uderzeniem pary 140 g na minutę to świetny sposób na to, aby Twoje ubrania były idealnie gładkie i pozbawione jakichkolwiek zagnieceń.

Raven EZ002N żelazko

Jesteś osobą zmuszoną do codziennego lub bardzo częstego prasowania ubrań dla całej rodziny? Zdecyduj się na Żelazko Raven EZ002, a przekonasz się o tym, że jest to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Sprzętu tego możesz używać nie tylko w poziomie, ale również i w pionie. Dzięki temu parowe prasowanie firanek czy pogniecionych zasłon nie będzie Ci już spędzało snu z powiek. Regulowany strumień pary pozwoli Ci na dopasowanie jej ilości do rodzaju prasowanej tkaniny. Pragniesz, aby posiadane przez Ciebie żelazko Raven EZ002 przetrwało w doskonałym stanie przez bardzo długi czas? Wbudowany w urządzenie system antywapienny, a także funkcjonalna opcja samoczyszczenia gwarantują, że w jego wnętrzu nie będą zbierały się grube warstwy trudnego do usunięcia osadu czy kamienia. Funkcja samoczyszczenia to obietnica tego, że urządzenie nie zabrudzi jasnych ubrań w trakcie gwałtownego wyrzutu pary. Zastanawiasz się, z jakich jeszcze powodów powinieneś wybrać żelazko Raven EZ002? To sprzęt utrzymany w biało-niebieskiej kolorystyce. Długość przewodu sieciowego wynosi aż 1,9 m. Dzięki temu podłączysz je w dowolnym miejscu w swoim mieszkaniu czy domu. Wytrzymała obudowa jest odporna na działanie wysokiej temperatury i uszkodzenia mechaniczne. Obrotowy kabel sieciowy jest zabezpieczony przed ryzykiem zbyt szybkiego pękania czy też rozwarstwiania.

Raven EZ002N stopa

Martwisz się, że posiadane przez Ciebie ubrania z lnu czy bawełny nie zostały przypalone podczas wielokrotnego suwania stopą po włóknach? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. To żelazko Raven EZ002 ze stopą ceramiczną oferującą dobry ślizg nieprzywieranie do tkanin. Otwory parowe skutecznie rozprowadzają parę po włóknach, aby prasowanie było jeszcze łatwiejsze. Funkcja blokady kapania eliminuje ryzyko wycieków z kanalików, aby zapewnić prasowanym ubraniom pełne bezpieczeństwo.

Specyfikacja: Raven EZ002N

Marka:

Raven

Moc:

2200 W

Para podstawowa:

25 g/min

Para dodatkowa:

140 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5902837830582