337,53 

Parownica Philips STH7030/10

Parownica do ubrań Philips STH7030/10 seria 7000 to świetna propozycja dla osób, które cenią sobie praktyczne rozwiązania i dobry styl. Steamer ten pomaga usunąć zagniecenia, odświeżyć i zdezynfekować ubrania. Co więcej, wszystko to można osiągnąć bez rozkładania deski do prasowania. Parownica ma moc 1500 W i jest gotowa do pracy w mniej niż minutę, co umożliwi Ci szybko wygładzić ulubione ubrania przed spontanicznym wyjściem na miasto. Wyrzut pary to 28 g pary w ciągu jednej minuty. Nowoczesna i ruchoma głowica sprawia że wygładzanie będzie wygodne zarówno w pionie jak i w poziomie.

Philips STH7030-10 parownica

Zmieniając kąt nachylenia możesz łatwo dostosować urządzenie aby płytka parowa całkowicie przylegała do tkanin i para w całości była wtłaczana we włókna, nie uciekając po bokach. Technologia OptimalTEMP dba o odpowiednią temperaturę płytki, aby wspomagała wygładzanie tkanin, ale ich nie przypalała. Do dyspozycji masz 2 różne ustawienia intensywności pary: program ECO oraz MAX, dedykowany do grubszych materiałów. Zbiornik wody ma pojemność 200 ml i można go odłączyć aby łatwo i bez rozlewania wody napełnić pod kranem. Ręczny steamer do ubrań Philips DST7030/10 ma wygodny, ergonomiczny kształt zaprojektowany z myślą o lekkości użycia przy jednoczesnym zachowaniu małych wymiarów. Niewielkie wymiary grają główną rolę podczas przechowywania i transportu podczas wyjazdu wakacyjnego. Ciągły strumień pary ma wiele dobroczynnych efektów, nie tylko wygładzanie włókien tkanin. Para odświeża ubrania i usuwa nieprzyjemne zapachy, np dymu tytoniowego. Rzadsza częstotliwość prania i czyszczenia chemicznego zwiększa trwałość ubrań, podtrzymuje ich dobrą jakość, oszczędza czas i pieniądze. Para zabija też do 99% bakterii i roztoczy. Jeżeli jesteś alergikiem, możesz szybko nadać higieniczną czystość swoim ubraniom i pościeli.

Philips STH7030-10 steamer

Po odświeżeniu ubrań możesz spokojnie szykować się do wyjścia. Nawet jeżeli zapomnisz wyjąć wtyczkę z gniazdka, funkcja automatycznego wyłączania odetnie dopływ prądu do steamera. Przewód o długości 3 m zwiększa zasięg i wygodę użytkowania. Teraz dotrzesz do każdego zagniecenia, nawet na firanach wiszących już na karniszu.

Specyfikacja: Philips STH7030/10 seria 7000

Marka:

Philips

Moc:

1500 W

Para podstawowa:

28 g/min

Pojemność zbiornika:

200 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8720389007453