199,99 

Parownica Philips Steam&Go GC350/40

Tradycyjne prasowanie żelazkiem Cię nuży? Rozkładanie deski do raptem jednego czy dwóch ubrań nie jest dla Ciebie komfortowe? Odkryj całkiem nowy sposób na wygładzanie zagnieceń bez rozkładania deski! Parownica ręczna Philips Steam&Go GC350/40 jest do Twojej dyspozycji zawsze i w każdych warunkach. Ciągły wyrzut pary 20 g/min zapewnia solidne zwilżanie włókien, a przez do skuteczne prostowanie nabytych zagnieceń. Moc wyjściowa to okrągłe 1000 Watt.

Philips Steam&Go GC350-40 steamer

Parownica Philips Steam&Go GC350/40 jest odpowiednia do wygładzania wszystkich ubrań i rodzajów tkanin przeznaczonych do prasowania, od jeansu po cienką wiskozę i tiul. Płytka parowa jest ceramiczna. Jest bezpieczna dla materiałów i nie wyświeca ich, przez co możesz nawet mocno dociskać do odzieży, a ona nie spowoduje ani przypalenia ani nie zostawi brzydkich śladów. Wystarczy jedno kinięcie i możesz rozpocząć prasowanie! Parownica Philips Steam&Go GC350/40 nadaje się do odświeżania wszystkich tkanin, w tym tapicerki meblowej. Dzięki niej z łatwością pozbędziesz się zapachu sierści lub dymu tytoniowego z Twojej kanapy po całonocnej imprezie. Gorąca para zabija bakterie i wirusy odpowiedzialne za zapachy, ale też inne patogeny które mogą wywoływać alergię. Jeżeli jesteś alergikiem, to odświeżanie łózka, materaca i pościeli nocnej zapewni Ci zdrowyy sen!

Philips Steam&Go GC350-40

Niewielkie wymiary i niska masa zapewniają wygodę użycia, przechowywania i transportowania podczas wyjazdów. Przewód elektryczny ma 2,5 metra długości. To znacznie więcej niż zasięg Twoich rąk, dlatego zakres roboczy pozwala na naprawdę wygodną i komfortową pracę. Odłączany zbiornik wody ułatwia napełnianie – nie musisz nosić całego urządzenia pod kran. Jego pojemność to 70ml – wartość optymalna do wygładzenia kilku ubrań, bez zwiększania całościowej wagi.

Specyfikacja: Philips SteamGo GC350/40

Marka:

Philips

Moc:

1000 W

Para podstawowa:

20 g/min

Pojemność zbiornika:

70 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8710103855347