845,00 

Philips PerfectCare PSG6020/30

Prasowanie może być proste i szybkie! Wszystko dzięki nieocenionej mocy pary, która zwilżając włókna tkanin wspomaga ich rozprostowywanie. Generator pary Philips PSG6020/30 posiada stały wyrzut pary w ilości 130 g/min. Dodatkowe uderzenie pary ona poziomie 500 g/min bez trudu poradzi sobie z nawet trudnymi i uporczywymi zagnieceniami. Ciśnienie to 6.5 bar. Na uwagę zasługuje też moc to 2400 W – to sporo aby skutecznie prasować ale i nie pobierać za dużo prądu. Automatyczny dobór temperatury i ilości pary pozwala na szybsze prasowanie.

Philips PSG6020-30 generator pary

Nie musisz rozmyślać jakie ustawienia dobrać do różnych Twoich ubrań. Technologia OptimalTEMP zrobi to za Ciebie. Jeżeli chcesz stosować mniej pary, możesz skorzystać z trybu ECO, a jeżeli więcej – do dyspozycji jest też tryb BOOST. Ten ostatni jest przydatny zwłaszcza podczas prasowania w pinie. Większa ilość pary pomoże skutecznie zwilżyć włókna, nawet gdy stopa nie będzie dotykała tkaniny. Stopa pewnie i bez trudu sunie po wszystkich tkaninach. Generator pary Philips PerfectCare PSG6020/30 oznacza koniec z plamami na świeżo wypranych ubraniach. Dzięki działaniu blokady kapania stopa blokuje ewentualne krople wody które do niej dotrą przez przewód parowy i tworzy z nich parę. Eliminuje to ryzyko zbyt dużego zmoczenia ubrań i ich przypaleniu, do skutkowałoby powstaniu plamy i konieczności ponownego prania garderoby. W zbiorniku na wodę zmieści się jej do 1,8 l, co wystarczy nawet na 2 godziny ciągłego prasowania. Dedykowana lampka kontrolna zapali się i powiadomi Cię o konieczności dolania wody.

Philips PSG6020-30 generator pary

Funkcja autoczyszczenia pomaga usuwać kamień z wewnętrznych elementów bojlera i stopy. Co pewien czas należy odsunąć stopę w bezpieczne miejsce i skorzystać z silnego wyrzutu pary. Tryskająca, gorąca para wspomoże oderwanie się elementów kamienia i wydalenia ich z wnętrza generatora. Walorów urządzenia dopełnia opływowy, przemyślany design. Prasowanie i przenoszenie staje się niezwykle wygodne za sprawą opływowego uchwytu. Stopa jest lekka, więc nie wywołuje bólu nadgarstków. Możliwość przytwierdzenia stopy do stacji bazowej zmniejsza ryzyko poparzenia w trakcie przenoszenia urządzenia. Szeroki wlew ułatwia napełnianie zbiornika wodą. Nie musisz używać oddzielnej miarki.

Specyfikacja: Philips PSG6020/30 PerfectCare 6000

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

6.5 bar

Para podstawowa:

130 g/min

Para dodatkowa:

500 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8720389015267