1 097,00 

Generator pary Philips PerfectCare Elite GC9630/20

Szybkie ale i zarazem bezpieczne i efektywne prasowanie zapewni Ci generator pary Philips GC9620/20 PerfectCare Elite. Ciśnienie 6,5 bara sprawia, że to żelazko sprawdzi się również przy mocno zagniecionych tkaninach, a ciągły strumień pary o mocy do 135 gram na minutę skróci czas prasowania do minimum. Do grubszych i opornych tkanin możesz zastosować dodatkowy wyrzut pary w wysokości 470 g/min. Takim parametrom nie oprze się żadne zagniecenie.

Philips GC9360-20 stacja pary

Jedną z przydatnych funkcji jest OptimalTemp – dostosowanie temperatury do rodzaju prasowanej tkaniny. To wyeliminuje przykre niespodzianki kiedy po jeansach będziesz chciała wyprasować jedwabną bluzkę, ale masz tendencją do zapominania aby przestawić temperaturę. Z tym urządzeniem nie przypalisz bluzki, ponieważ sprzęt sam obniży poziom temperatury, pozwalając bezpiecznie prasować nawet te najdelikatniejsze tkaniny. Inną funkcją którą docenisz jest prasowanie w pionie i eliminowanie do 99% szkodliwych bakterii.

Philips GC9360-20 generator pary

O wysokim standardzie prasowania z GC9630/20 decyduje również sama stopa. T-Ionic Glide wykonana jest ze stali szlachetnej połączonej z warstwą tlenku tytanu. Dzięki takiej konstrukcji stopa jest odporna na zarysowania, idealnie gładka i przygotowana do prasowania każdego rodzaju materiału. Będzie także praktyczna do prasowania w pionie, bo dzięki niedużej wadze ręka się nie zmęczy. Ma dużo otworów na parę, także w czubku, przez co para dotrze do każdego elementu Twoich ubrań.

Urządzenie zadowoli Cię również pod względem funkcji czyszczenia aby zachować dobry stan elementów wewnętrznych odpowiedzialnych za wysokie ciśnienie pary na lata. Easy De – Calc to pragmatyczne rozwiązanie, dzięki któremu Twoja praca ograniczona jest do minimum. Musisz tylko opróżnić pojemnik, gdzie zbiera się kamień. Prawda, że proste? Spory pojemnik na wodę ułatwi Ci prasowanie bez konieczności częstego uzupełniania płynu. Regularne usuwanie kamienia pozwala natomiast na używanie zwykłej wody z kranu.

Bezpieczeństwo i wygoda zawsze pod kontrolą. Nawet, jeśli zapomnisz wyłączyć urządzenie Philips GC9630/20, masz funkcję automatycznego wyłączania. Przyda się, kiedy zostawisz żelazko na desce a w pośpiechu wyjdziesz z domu. Przenoszenie stacji z żelazkiem również jest bezpieczne dzięki specjalnej blokadzie – stopa nie ześlizgnie się ze stacji, np. niszcząc podłogę. Wygodny i praktyczny schowek na kabel sprawi, że nie będzie się onplątał podczas przenoszenia jak i przechowywania.

Specyfikacja: Philips GC9630/20 PerfectCare Elite

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

6.7 bar

Para podstawowa:

135 g/min

Para dodatkowa:

470 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

08710103730248