499,99 

Parownica Philips ComfortTouch Essence GC535/35

Marzysz o idealnie wygładzonych, a przez to idealnie prezentujących się ubraniach o pięknym zapachu? Parownica Philips GC535/35 ComfortTouch Essence jest Ci w stanie to zapewnić. Moc 2000W i 40 gr/min wyrzutu pary są w stanie znacznie zwilżyć, rozmiękczyć i następnie wyprostować włókna tkanin, by nadać im pożądany, wyprostowany kształt. Urządzenie poradzi sobie z także plisami, falbankami i innymi nieregularnymi kształtami, które chcesz zachować.

Philips GC535-35 głowica

Steamer Philips GC535/35 ma sporo praktycznych plusów. Pierwszy to praktyczna nasadka, która pozwala stworzyć niewielki dystans pomiędzy płytką parową a tkaniną, aby jej nie wyświecić ani nie przemoczyć zbytnio. Praktyczny uchwyt pełni funkcję 2w1 – możesz na nim odłożyć głowicę aby przygotować ubranie do wygładzania, a z drugiej strony możesz umocować wieszak, aby wygodnie pielęgnować ubrania w pionie.

Philips GC535-35 parownica

Philips GC535/35 ComfortTouch Essence ma spory, bo 1,2-litrowy zbiornik. Gorąca para usunie wszystkie niemiłe zapachy, jak np. dymu z papierosów czy dymu z ogniska. Istotnym aspektem jest to, ze jest jedno z niewielu urządzeń, do którego możesz bezpiecznie dodawać zapachów do wody, by nadawać ubraniom taki zapach jaki chcesz. Para pomoże odświeżyć również ubrania wyjęte po długiej zimie z szafy, przez co nie musisz nosić ich do pralni chemicznej.

Specyfikacja: Philips GC535/35 ClearTouch Essence

Marka:

Philips

Moc:

2000 W

Para podstawowa:

40 g/min

Pojemność zbiornika:

1.2 l

Produkt:

Parownica