239,99 

Parownica Philips EasyTouch Plus GC527/20

Steamer Philips EasyTouch Plus GC527/20 został stworzony z myślą o ułatwieniu codziennego wygładzania zagnieceń i odświeżania Twoich ubrań. W każdym momencie, gdy tylko potrzebujesz jej użyć, jest gotowa do pracy. Moc to 1500 Watt, które zapewniają błyskawiczne podgrzanie płytki i wytworzenie pary w ilości 32 g/min.

Philips GC527-20 EasyTouch Plus parownica do ubrań

Steamer Philips EasyTouch Plus GC527/20 posiada 5 różnych poziomów pary, adekwatnych do różnych rodzajów tkanin. Wybierz optymalną intensywność strumienia pary, aby uzyskać najlepsze rezultaty wygładzania na wszystkich rodzajach tkanin. Porównując ten model z poprzednimi urządzeniami serii GC506, posiada on większą o 25% płytkę parową. Teraz możesz wygładzać większą powierzchnię materiału za jednym ruchem, a przez to prasowanie staje się jeszcze szybsze i wydajniejsze. Duży, odłączany zbiornik wody jest odpowiedni na sesje wygładzania nawet sporej ilości ubrań. Zbiornik pomieści 1,6l wody i jest przezroczysty, a więc od razu zauważysz kiedy nadejdzie moment jej dolania. Szeroki otwór pozwala na łatwe i wygodne napełnianie zbiornika wodą prosto z kranu. Obawiasz się osadów kamiennych? Spokojnie. Funkcja usuwania kamienia Easy De-Calc pomaga filtrować wodę, a tak aby elementy kamienia nie przywierały do wewnętrznych podzespołów urządzenia ani nie wypadały przez głowicę na ubrania i nie brudziły ich.

Philips GC527-20 EasyTouch Plus parownica

Dzięki swojej budowie, czyli teleskopowej rurze i zamontowanym wieszaku z klipsami, parownica Philips GC527/20 zajmuje mało miejsca i może być rozstawiona cały czas. Zintegrowany, regulowany stojak pozwala na stabilne zawieszenie odzieży i komfortowe używanie steamera, dostosowane do Twojego wzrostu i długości garderoby. Dla pełni bezpieczeństwo dołączono do zestawu rękawicę ochronną, która zabezpiecza dłonie przed poparzeniem gorącą parą. Będzie ona szczególnie praktyczna dla początkujących użytkowników parownicy.

Specyfikacja: Philips EasyTouch Plus GC527/20

Marka:

Philips

Moc:

1500 W

Para podstawowa:

28 g/min

Pojemność zbiornika:

1.6 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8710103860914