389,99 

Parownica Philips EasyTouch Plus GC527/20

Steamer Philips EasyTouch Plus GC527/20 został stworzony z myślą o ułatwieniu codziennego wygładzania zagnieceń i odświeżania Twoich ubrań. W każdym momencie, gdy tylko potrzebujesz jej użyć, jest gotowa do pracy. Moc to 1500 Watt, które zapewniają błyskawiczne podgrzanie płytki i wytworzenie pary w ilości 32 g/min.

Philips GC527-20 EasyTouch Plus parownica do ubrań

Steamer Philips EasyTouch Plus GC527/20 posiada 5 różnych poziomów pary, adekwatnych do różnych rodzajów tkanin. Wybierz optymalną intensywność strumienia pary, aby uzyskać najlepsze rezultaty wygładzania na wszystkich rodzajach tkanin. Porównując ten model z poprzednimi urządzeniami serii GC506, posiada on większą o 25% płytkę parową. Teraz możesz wygładzać większą powierzchnię materiału za jednym ruchem, a przez to prasowanie staje się jeszcze szybsze i wydajniejsze.

Philips GC527-20 EasyTouch Plus parownica

Dzięki swojej budowie, czyli teleskopowej rurze i zamontowanym wieszaku z klipsami, parownica Philips GC527/20 zajmuje mało miejsca i może być rozstawiona cały czas. Zintegrowany, regulowany stojak pozwala na stabilne zawieszenie odzieży i komfortowe używanie steamera, dostosowane do Twojego wzrostu i długości garderoby. Dla pełni bezpieczeństwo dołączono do zestawu rękawicę ochronną, która zabezpiecza dłonie przed poparzeniem gorącą parą. Będzie ona szczególnie praktyczna dla początkujących użytkowników parownicy.

Duży, odłączany zbiornik wody jest odpowiedni na sesje wygładzania nawet sporej ilości ubrań. Zbiornik pomieści 1,6l wody i jest przezroczysty, a więc od razu zauważysz kiedy nadejdzie moment jej dolania. Szeroki otwór pozwala na łatwe i wygodne napełnianie zbiornika wodą prosto z kranu. Obawiasz się osadów kamiennych? Spokojnie. Funkcja usuwania kamienia Easy De-Calc pomaga filtrować wodę, a tak aby elementy kamienia nie przywierały do wewnętrznych podzespołów urządzenia ani nie wypadały przez głowicę na ubrania i nie brudziły ich.

Specyfikacja: Philips EasyTouch Plus GC527/20

Marka:

Philips

Moc:

1500 W

Para podstawowa:

28 g/min

Pojemność zbiornika:

1.6 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

05291485011574