418,24 

Żelazko Philips Azur 8000 DST8030/70

Jeżeli oczekujesz najlepszych rezultatów innowacyjności podczas prasowania, to żelazko Philips DST8030/70 jest stworzone właśnie dla Ciebie. Moc 3000 W sprawia, że urządzenie błyskawicznie się nagrzewa i w mgnieniu oka jest gotowe do pracy, a silny strumień pary daje doskonałe rezultaty prasowania. W trybie podstawowym jest to 70 g/min, a w trybie dodatkowym na szczególnie grube tkaniny to 240 g/min.

Philips DST8030-70 stopa

Philips DST8030/70 nie posiada tradycyjnego pokrętła do regulacji temperatury. Zamiast tego ma wbudowaną opcję OpimalTEMP, jedno optymalne ustawienie ciepła dla wszystkich tkanin, dlatego nie musisz dobierać jej osobno do każdego rodzaju tkaniny. Możesz prasować wszystkie materiały, od dżinsu po satynę i od lnu po koronki w dowolnej kolejności, bez przymusu czekania na zmianę temperatury i bez sortowania ubrań. Technologia czujnika ruchu wykrywając że stopa się porusza, automatycznie uwalnia parę. Zbiornik wody o pojemności 350 ml to więcej wyprasowanych ubrań za jednym razem. Nie trzeba tak często przerywać pracy aby go uzupełnić. Funkcja Quick Calc Release odpowiada za gromadzenie osadów wapiennych i cząsteczek kamienia, aby nie osiadały we wnętrzu tego modelu i nie obniżały jego efektywności. Co jakiś czas wystarczy otworzyć szufladkę i wyrzucić zebrane osady. Aby zapewnić Ci bezpieczeństwo użytkowania, żelazko Philips DST8030/70 posiada funkcję automatycznego wyłączania po 8 minutach gdy stoi w pionie na desce, lub już po 30 sekundach gdy leży w poziomie, stopą dotykając deski. Funkcja prasowania w pionie pozwala wygładzać i odświeżać tkaniny na wieszaku. Bez rozkładania deski. Dzięki zautomatyzowaniu wielu funkcji, model ten umożliwia znacznie szybsze prasowanie niż inne żelazka.

Philips DST8030-70 zelazko

Supergładka stopa SteamGlide Elite sunie po tkaninach bez trudu, a jednocześnie ze znaczną delikatnością. Jest solidna, wytrzymała i dzięki wysokiej twardości jest odporna na zarysowania. Wyróżnia się także łatwością czyszczenia. Znaczna ilość otworów parowych pomaga równomiernie rozprowadzić parę po tkaninie. Funkcja blokady kapania dba o to, aby z otworów nie wypływały kropelki wody, które mogłyby pobrudzić Twoje ubrania.

Specyfikacja: Philips DST8030/70 Azur 8000

Marka:

Philips

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

70 g/min

Para dodatkowa:

240 g/min

Pojemność zbiornika:

350 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8720389004568