328,99 

Philips Azur DST8020/20

Szukasz solidnego żelazka parowego, a wyższa pólka cenowa nie jest dla ciebie problemem? Poznaj koniecznie żelazko Philips Azur DST8020/20. Urządzenie to zostało zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. Połączenie dużej mocy i solidnego wyrzutu pary zaskoczy Cię pozytywnie swoimi możliwościami. Do dyspozycji masz 300 Watt i 55g/min pary. Jakby to było za mało, tryb na żądanie dołoży aż do 300 g/min pary. To 6x więcej niż w opcji bazowej, więc 6x szybciej zakończysz prasowanie.

Philips DST8020-20 Azur żelazko

Technologia OptimalTEMP sama ustawia najlepszą temperaturę stopy, a Ty już się nie zastanawiasz jaka będzie odpowiednia ani nie tracisz czasu na grupowanie ubrań ze względu na tkaninę z której są zrobione.Wygodne prasowanie w pionie nadaje właściwy kształt dla wieczorowych sukni i marynarek. Supergładka, nowoczesna stopa SteamGlide Elite daje się przesuwać po zagnieceniach bez trudu, ale z zachowaniem należytej delikatności. Jest solidnie wykonana, wytrzymała i łatwa w czyszczeniu gdy zostanie przypadkowo zabrudzona. DripStop to mechanizm który chroni przed wylewaniem się drobnych plamek wody w trakcie prasowania. Niemal na całej powierzchni stopy są otwory parowe, które umożliwiają wtłaczanie solidnych ilości pary. Szukasz sposobu na kamień? Kupowanie destylowanej wody generuje za duże koszty? System Quick Calc Release jest odpowiedzią na Twoje bolączki i zmartwienia. System ten przyciąga do siebie drobinki kamienia które są zawarte w twardej wodzie kranowej. Skutecznie je gromadzi, a następnie powiadamia Ciebie sygnałem świetlnym i dźwiękowym aby opróżnić szufladkę. Cykliczne odkamienianie pozwala utrzymać czystość wewnętrznych elementów urządzenia.

Philips DST8020-20 prasowanie

Wybierając solidne żelazko warto przede wszystkim zweryfikować jego parametry użytkowe. Philips Azur DST8020/20 jest niezwykle innowacyjne i intuicyjne w obsłudze. Nowoczesna technologia czujnika ruchu wykrywa jak szybko poruszasz stopą i dostosowuje ilość tworzonej pary do zapotrzebowania. Nie musisz co chwilę sama klikać i aktywować dodatkowego wyrzutu pary. Wbudowany „strażak” pilnuje bezpieczeństwa. Gdy urządzenie jest włączone, ale nim nie poruszasz, to automatycznie je wyłączy po kilku minutach. Przewód elektryczny jest długi na 2.5 m.

Specyfikacja: Philips DST8020/20 Azur

Marka:

Philips

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

55 g/min

Para dodatkowa:

300 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8720389004773