128,50 

Żelazko Philips DST3010/30 Series 3000

Żelazko Philips DST3010/30 poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Moc to 2000 Watt, co gwarantuje błyskawiczną gotowość do pracy i równomierne, zrównoważone wytwarzanie pary. Podstawowy wyrzut to 30 g/min. To jednak nie koniec możliwości tego modelu. Uruchom tryb silnego uderzenia pary dający dodatkowe 140 g/min, a przekonasz się, jak skutecznie potrafi rozprawić się z uporczywymi zagnieceniami.

Philips DST3010-30 żelazko parowe

Opcja prasowania w pionie umożliwia prasowanie ubrań wiszących bezpośrednio na wieszaku. Deska do prasowania nie jest już konieczna. Nowoczesna technologia pozwala na głębokie przeniknięcie pary, co szybko i skutecznie usuwa nierówności nawet bez wsparcia w postaci deski. Ty oszczędzasz sporo czasu, a w efekcie kończysz prasowanie znacznie szybciej. Zbiornik wody o pojemności aż 300 ml to więcej wyprasowanych ubrań za jednym zamachem. System antywapienny jest bardzo ważny, woda kranowa którą stosujesz do prasowania jest twarda i posiada wiele cząstek wapiennych. Cykliczne usuwanie kamienia z żelazka Philips DST3010/30 umożliwia zachowanie dobrego stanu urządzenia, a przez to silnego strumienia pary i wyeliminować białe lub brązowe plamy na ubraniach. Zamontowana technologia czyszcząca Calc-Clean ułatwia usuwanie osadów kamienia z urządzenia i zapewnia wysoką wydajność i bezawaryjność. Przewód elektryczny ma długość 2m– to kolejna zaleta modelu od Philips. Ergonomiczny uchwyt sprawia że urządzenie nie ślizga się w ręku. Szeroki otwór na wlewanie wody sprawia, że nie będzie ona rozlewana podczas uzupełniania. Unikatowy design i pastelowy kolor dodatkowo uprzyjemniają prasowanie.

Philips DST3010-30 stopa ceramic

Trwała, ceramiczna stopa łatwo przesuwa się po każdej tkaninie. Nie przywiera do ubrania, nie haczy go, jest odporna na zarysowania i łatwa w czyszczeniu. Czubek Triple Precision jest precyzyjny na 3 sposoby: ma spiczastą, trójkątną końcówkę, rowek do prasowania obszarów dookoła guzików oraz gładki kształt. Znacznie ułatwia on prasowanie wąskich i trudno dostępnych miejsc, np. wokół guzików lub między plisami.

Specyfikacja: Philips DST3010/30 Series 3000

Marka:

Philips

Moc:

2000 W

Para podstawowa:

30 g/min

Para dodatkowa:

140 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8720389003028