118,99 

Parownica MPM MZP-04

Mała, lekka, designerska i skuteczna – taka właśnie jest parownica MPM MZP-04. Prosty a zarazem opływowy kształt sprawia, że łatwo i wygodnie trzymasz ją w dłoni. Również podczas podróży wetkniesz ją w każdą lukę w walizce, bez zabierania zbyt dużej przestrzeni ani zbytniego obciążania – urządzenie waży zaledwie 650 gram. Ciągły wyrzut pary to 22 g/min, dzięki któremu łatwo usuniesz zagniecenia w pionie jak i w poziomie wspierając się deską.

Parownica-do-ubran-Steamer-MPM-MZP-04-ukos

Parownica MPM MZP-04 jest również bardzo inteligentna. To, co ją wyróżnia na tle konkurentów, to dotykowy panel funkcyjny – jednym palcem możesz uruchomić urządzenie i przełączać się pomiędzy trybami pracy, by dostosować moc pary do rodzaju wygładzanego materiału. Do dyspozycji masz tryb eko lub standardowy. Odłączany zbiornik na wodę o pojemności 95 ml umożliwi efektywną pracę przez kilka minut.

Parownica-do-ubran-Steamer-MPM-MZP-04-nakladka

Do wygładzania możesz użyć bezpośrednio głowicy ze stali szlachetnej lub skorzystać ze szczotki z włosiem. Dzięki szczotce zachowasz dystans do ubrań aby uniknąć wyświecenia i zbierzesz kurz lub inne drobinki z tkanin. Parownica MPM MZP-04 sprawdzi się świetnie też do odświeżania domowych tekstyliów jak zasłony lub tapicerka mebli. Jeżeli masz małe dzieci i chcesz je uchronić od zarazek i bakterii, możesz też potraktować parą ich pluszowe maskotki.

Specyfikacja: MPM MZP-04

Marka:

MPM

Moc:

1200 W

Para podstawowa:

22 g/min

Pojemność zbiornika:

95 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

5903151032751