339,00 

Generator pary MPM MZE-23

Stacja pary MPM MZE-23 sprawia, że prasowanie wcale nie musi być nudne! Wysoka moc 3000 Watt i silny wyrzut pary sprawiają, że wszystkie zagniecenia znikną w oka mgnieniu. Para podstawowa to ilość 140g/min, a dla trudniejszych tkanin możesz użyć boost w postaci dodatkowych 400 g/min pary. Ciśnienie to 5.5 bar, a więc para wniknie głęboko nawet w grube lub wielowarstwowe materiały. Model ten jest gotowy do pracy bardo szybko – już po 30 sekundach.

MPM MZE-23 generator pary

System optymalizacji temperatury pozwala na to, aby z łatwością wyprasować jeansowe spodnie, lnianą koszulę a potem od razu cienką bawełnianą koszulkę. Dodatkowo, możesz też wyprasować zasłony, firany czy sukienkę na wieszaku, dzięki opcji wyrzutu pary w pionie. Znacznie skraca to czas prasowania. Nie musisz rozkładać deski, aby szybko poprawić wygląd ulubionej koszulę na niespodziewane wyjście! Duża ilość pary również odświeża i zabija bakterie na tkaninach. Generator pary MZE-23 został wyposażony w stopę ceramiczną, która lekko i płynnie sunie po każdym materiale, nie hacząc go. Jest odporna na zarysowania, łatwa w czyszczeniu i nie przywiera do tkanin. Otwory parowe są w sporej ilości, a więc płynne rozprowadzanie pary jest zagwarantowane. Delikatne wyżłobienia dają przestrzeń na szersze rozejście się pary po tkaninie. Przezroczysty pojemnik na wodę zmieści jej aż 1,5 litra, co umożliwia długą pracę. Dzięki przezroczystemu materiałowi wykonania, każdym momencie możesz sprawdzić ile wody zostało i uzupełnić ją w razie potrzeby.

MPM MZE-23 stopa

Funkcja samooczyszczenia ułatwia konserwację urządzenia! W odpowiednim momencie sygnał świetlny przypomni o konieczności odkamieniania, zapalając dedykowaną diodę na panelu sterującym. Funkcja strażaka automatycznie wyłączy urządzenie po kilku minutach. To gwarancja bezpieczeństwa przed wywołaniem spięcia i pożaru i możliwość zaoszczędzenia energii. Blokada stopy do stacji bazowej znacznie zmniejsza ryzyko poparzenia się podczas składania i przenoszenia urządzenia po zakończonej pracy. Długość przewodu zasilającego to aż 1,9m.

Specyfikacja: MPM MZE-23

Marka:

MPM

Moc:

3000 W

Ciśnienie:

5.5 bar

Para podstawowa:

140 g/min

Para dodatkowa:

400 g/min

Pojemność zbiornika:

1.5 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

5903151024510