129,15 

Żelazko MPM MZE-21/NS

Szukasz urządzenia do prasowania? Żelazko MZE-21/RS to szereg praktycznych rozwiązań za niską cenę! Zacznijmy od wyrzutu pary. Ten model dostarczy go w dwóch trybach – podstawowym w ilości 50 g/min oraz dodatkowym w ilości 180 g/min. Jako ze para jest czynnikiem, który najmocniej wpływa na szybkość i jakość prasowania, podane powyżej wartości znacznie ułatwią Ci pracę. Plusem jest też możliwość całkowitego wyłączenia pary i prasowania na sucho zamszu i delikatnej ekoskóry.

MPM MZE-21-RS prasowanie

Żelazko parowe MZE-21/RS dzięki mocy 2800 Watt szybko się nagrzewa. Dodatkowo na trudniejsze materiały ma spryskiwacz, a podczas prasowania w niskich temperaturach uruchamia blokadę kapania by nie zmoczyć za bardzo ubrań. Na szczególną uwagę zasługuje funkcja prasowania w pionie. Dzięki niej możesz odświeżyć zasłony lub ubrania wiszące na wieszaku.

MPM MZE-21-RS stopa

Duży zbiornik na wodę o pojemności aż 400 ml zdecydowanie ułatwia pracę. Teraz nie musisz jej co chwilę przerywać, aby uzupełnić poziom wody. Zintegrowany system przeciwko kamieniowi ANTI-CALC utrudnia gromadzenie się osadów wewnątrz urządzenia, co pozytywnie wpływa na higienę i żywotność. Gdy Twoja woda jest szczególnie twarda, to funkcja SELF CLEAN zapewnia regularne i bez wysiłkowe oczyszczenie osadów. Dzięki temu konserwacja jest łatwa i przyjemna.

Specyfikacja: MPM MZE-21/RS

Marka:

MPM

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

180 g/min

Pojemność zbiornika:

400 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5903151023827