145,00 

Żelazko MPM MZE-04

Żelazko parowe MPM MZE-04 zapewnia szereg funkcji, które pozwolą osiągnąć gładkość ulubionych ubrań. Moc to 2800 Watt, przez co urządzenie szybko się nagrzewa i jest w stanie zapewnić stabilne generowanie ustawionego poziomu pary. W module bazowym, ciągłym, jest to 20 g/min. Moduł dedykowany do większych zagnieceń to aż 75 g/min pary. Taka siła pozwala zwilżyć tkaniny, przez co są bardziej podatne na przyjmowanie nowego, wygładzonego kształtu ubrań.

MPM MZE-04 żelazko parowe

MPM MZE-04 ma standardowe, obrotowe pokrętło, które jest połączone z termostatem i pozwala ustawić pożądaną temperaturę stopy. Pod ręką masz też suwak do regulowania intensywności pary oraz praktyczny spryskiwacz. Niewielka ilość wody wyrzucana bezpośrednio na tkaninę pozwoli ją dogłębnie zwilżyć a przez to szybciej wyprasować. Lampka świetlna da Ci znać kiedy urządzenie będzie gotowe do pracy. Żelazko MPM MZE-04 posiada 330mililitrowy zbiornik na wodę. To więcej niż średnia wartość ujęta w konkurencyjnych modelach. Do prasowania możesz śmiało używać wody prosto z kranu, nawet jeśli jest ona twarda. Funkcja SelfClean zapewnia samooczyszczenie wewnętrznych elementów z osadów wapiennych które mogłyby się zgromadzić i osadzić na wewnętrznych częściach urządzenia. Dzięki temu żelazko wykazuje długą bezawaryjność i żywotność. Dla zwiększenia komfortu urządzenie posiada automatyczną blokadę przed przegrzaniem i rączkę pokrytą specjalną, antypoślizgową powłoką zapewniającą stabilność i bezpieczeństwo podczas prasowania.

MPM MZE-04 stopa

Stopa ceramiczna ma optymalny kształt i ciekawe rozmieszczenie otworów parowych. Wgłębienia dookoła kanalików zwiększają powierzchnię skondensowania pary i wtłoczenia jej w tkaninę. Funkcja Anti-Drip dba o bezpieczeństwo tkanin podczas prasowania w niskich temperaturach. Jeżeli woda nie zdąży się zamienić w parę i krople wody przedostaną się do kanalików, funkcja ta je przechwyci i uniemożliwi im kapanie na tkaniny.

Specyfikacja: MPM MZE-04

Marka:

MPM

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

20 g/min

Para dodatkowa:

75 g/min

Pojemność zbiornika:

330 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5901308008307