134,99 

Żelazko bezprzewodowe Mozano Ultimate Smooth

Prasuj szybko i dynamicznie, bez troski o plątający się lub za krótki kabel! Wykorzystujące wysokie parametry techniczne i opcję bezprzewodowego działania, żelazko Mozano Ultimate Smooth Fioletowe stanie się Twoim najlepszym kompanem przy desce do prasowania. Moc to 2600 Watt, co daje szybkie i solidne nagrzewanie. Strumień pary ma dwa poziomy – ciągły to 40 g/min, a dodatkowy to aż 150 g/min. Pokrętłem wskażesz docelowy poziom ciepła jaki ma osiągnąć stopa – aby nie była ani za niska ponieważ nie usprawni to wygładzania ani za ciepła – aby nie przypalić tkanin.

Mozano Ultimate Smooth Fioletowy żelazko bezprzewodowe
Suwak pomoże Ci ustalić tez poziom pary – od trybu max, po eco i całkowite wyłączenie. Pod ręką masz tez spryskiwacz, który tryskając niewielką ilością rozpylonej wody zwilży tkaninę i jeszcze silniej niż para usprawni prostowanie włókien.Stopa jest ceramiczna, co gwarantuje dobre, płynne przesuwanie jej po ubraniach. Dziesiątki otworów umieszczonych na całej jej powierzchni wspomagają dobrą dystrybucję i wtłaczanie pary w tym samym czasie. Czubek jest ostro wyprofilowany, aby łatwiej Ci było docierać do wąskich i ciężko dostępnych miejsc, np falbany, plisy lub zagięcia mankietów. Mechanizm Anti-Drip zamienia zagubione kropelki wody w parę, tak aby nie wypływały na tkaniny i nie moczyły ich zbytnio. Urządzenie jest bezprzewodowe, ale bardzo pojemny zbiornik na wodę, bo aż 450 ml. Z takiej ilości powstanie sporo pary, którą wyprasujesz około 7-8 bluzek lub koszulek. Funkcja czyszczenia stopy zadba o wyrzucenie wszystkich drobnych osadów kamiennych, które mogły się w niej osadzić podczas przepływu wody i podgrzewania jej aby zamieniła się w parę. Wystarczy jedno kliknięcie i silne uderzenia pary wydmuchają osady. Regularne odkamienianie zapewni czystość urządzenia,a przez to Twoich ubrań.
Mozano Ultimate Smooth Fioletowy

Żelazko bezprzewodowe Mozano Ultimate Smooth to prawdziwa rewolucja w prasowaniu. Gwarantuje szybką oraz wygodną pracę. Nie musisz się martwić tym, że będziesz miała ograniczoną swobodę ruchów lub szukać przedłużacza przed każdą sesją prasowania. Urządzenie dba tez o Twoje bezpieczeństwo. Wykrywa dłuższy brak użycia i wyłącza się automatycznie.

Specyfikacja: Mozano Ultimate Smooth Fioletowy

Marka:

Mozano

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

40 g/min

Para dodatkowa:

150 g/min

Pojemność zbiornika:

450 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5907651421213