129,99 

Żelazko bezprzewodowe Mozano Ultimate Smooth

Prasuj szybko i dynamicznie, bez troski o plątający się lub za krótki kabel! Wykorzystujące wysokie parametry techniczne i opcję bezprzewodowego działania, żelazko Mozano Ultimate Smooth Fioletowe stanie się Twoim najlepszym kompanem przy desce do prasowania. Moc to 2600 Watt, co daje szybkie i solidne nagrzewanie. Strumień pary ma dwa poziomy – ciągły to 40 g/min, a dodatkowy to aż 150 g/min.

Mozano Ultimate Smooth Fioletowy żelazko bezprzewodowe

Pokrętłem wskażesz docelowy poziom ciepła jaki ma osiągnąć stopa – aby nie była ani za niska ponieważ nie usprawni to wygładzania ani za ciepła – aby nie przypalić tkanin. Suwak pomoże Ci ustalić tez poziom pary – od trybu max, po eco i całkowite wyłączenie. Pod ręką masz tez spryskiwacz, który tryskając niewielką ilością rozpylonej wody zwilży tkaninę i jeszcze silniej niż para usprawni prostowanie włókien.

Mozano Ultimate Smooth Fioletowy

Stopa jest ceramiczna, co gwarantuje dobre, płynne przesuwanie jej po ubraniach. Dziesiątki otworów umieszczonych na całej jej powierzchni wspomagają dobrą dystrybucję i wtłaczanie pary w tym samym czasie. Czubek jest ostro wyprofilowany, aby łatwiej Ci było docierać do wąskich i ciężko dostępnych miejsc, np falbany, plisy lub zagięcia mankietów. Mechanizm Anti-Drip zamienia zagubione kropelki wody w parę, tak aby nie wypływały na tkaniny i nie moczyły ich zbytnio.

Urządzenie jest bezprzewodowe, ale bardzo pojemny zbiornik na wodę, bo aż 450 ml. Z takiej ilości powstanie sporo pary, którą wyprasujesz około 7-8 bluzek lub koszulek. Funkcja czyszczenia stopy zadba o wyrzucenie wszystkich drobnych osadów kamiennych, które mogły się w niej osadzić podczas przepływu wody i podgrzewania jej aby zamieniła się w parę. Wystarczy jedno kliknięcie i silne uderzenia pary wydmuchają osady. Regularne odkamienianie zapewni czystość urządzenia,a przez to Twoich ubrań.

Żelazko bezprzewodowe Mozano Ultimate Smooth to prawdziwa rewolucja w prasowaniu. Gwarantuje szybką oraz wygodną pracę. Nie musisz się martwić tym, że będziesz miała ograniczoną swobodę ruchów lub szukać przedłużacza przed każdą sesją prasowania. Urządzenie dba tez o Twoje bezpieczeństwo. Wykrywa dłuższy brak użycia i wyłącza się automatycznie.

Specyfikacja: Mozano Ultimate Smooth Fioletowy

Marka:

Mozano

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

40 g/min

Para dodatkowa:

150 g/min

Pojemność zbiornika:

450 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5907651421213