219,00 

Żelazko Morphy Richards 300302

Żelazko parowe Morphy Richards 300302 Crystal Ceramic Gold ułatwi Ci usuwanie trudnych zagnieceń nawet z bardzo opornych rodzajów tkanin. Skąd taka pewność? Ponieważ łączy w sobie dwa bardzo ważne parametry. Pierwszy to moc 2400 Watt, która odpowiada za szybkie i stabilne nagrzewanie stopy. Drugi to spory wyrzut pary, który w tym modelu wynosi 35g/min w opcji ciągłej oraz 120g/min w trybie na żądanie, dla najtrudniejszych zagnieceń.

Morphy Richards Crystal Ceramic Gold zbiornik

Sposób doboru ustawień jest tradycyjny, a przez to łatwy w obsłudze. Za pomocą obrotowego pokrętła termostatu szybko ustawisz docelowy poziom temperatury. Dodatkowy wyrzut pary i spryskiwacz włączysz jednym kliknięciem. Mając solidny wyrzut pary, model Morphy Richards 300302 jest w stanie zagwarantować efektywne prasowanie w pionie. Wyrzucana para szybko przenika we włókna, rozluźnia je i powoduje że przybierają swój naturalny, ugładzony i zadbany kształt. Najlepsza opcja do prasowania koronek i falbanek. Zbiornik na wodę to pojemność aż 350 ml. Taka ilość wody wystarczy na wyprasowanie nawet kilka-kilkanaście podkoszulek. Dzięki większemu pojemnikowi rzadziej dolewasz wody, a przez to szybciej kończysz pracę. Zbiornik napełniony do pełna spowoduje wyższą wagę urządzenia, ale płynny ślizg zneutralizuje to odczucie podczas prasowania w poziomie. Żelazko Morphy Richards 300302 posiada też ważną funkcję SelfClean, czyli samoczyszczenia.

Morphy Richards Crystal Ceramic Gold stopa

Stopy ceramiczne posiadają świetne właściwości – są twarde i wytrzymałe, a jednocześnie płynnie suną po każdej tkaninie. Taki rodzaj stopy posiada też żelazko Morphy Richards 300302. Kanaliki parowe mają swoje ujścia dookoła krawędzi stopy, tak by każdy centymetr tkaniny najpierw zwilżyć i rozluźnić włókna, a potem doprostować go ciepłem stopy. Stopa jest dobrze wyprofilowana, dzięki czemu może dotrzeć nawet do najwęższych miejsc. Blokada kapania zatrzymuje kropelki wody, aby nie kapały z kanalików parowych na prasowane ubrania.

Specyfikacja: Morphy Richards Crystal Ceramic Gold 300302

Marka:

Morphy Richards

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

35 g/min

Para dodatkowa:

120 g/min

Pojemność zbiornika:

350 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5011832069047