Morphy Richards 305003 Saturn Steam Intellitemp

5.5

Expert ScoreCzytaj opinie

349,00 

Żelazko bezprzewodowe Morphy Richards 305003

Żelazko Morphy Richards 305003 to kolejny model z serii Intellitemp, czyli najbardziej zaawansowanej linii brytyjskiego producenta, która ma wbudowaną pompę, tak jak w stacjach pary. Wbudowana pompa wytwarza ciśnienie o intensywności 1 bar,a wydajność pary 40 g/min. Takie połączenie ciśnienia i delikatnej pary świetnie sprawdzi do skutecznego prasowania, przez co dodatkowy wyrzut pary nie jest potrzebny. Moc urządzenia to aż 2400 Watt.

Morphy Richards 305003 stopa

Morphy Richards 305003 to jedno z najbardziej nowoczesnych żelazek parowych. Ustawienia pary Eco lub Turbo dobierzesz za pomocą prostych kliknięć kciukiem, a aktualne parametry będą się wyświetlały na elektronicznym panelu. Mechanizm IntelliTemp ustawia jedną uśrednioną temperaturę, która jest stosowna do prasowania wszystkich tkanin i rodzajów odzieży. Prasowanie w pionie? To już nie sensacja, to także jedna z podstawowych funkcji w omawianym modelu. Stopa ceramiczna Aeroglide równomiernie rozprowadza ciepło i dystrybuuje parę za pomocą 485 otworów. Wysokie ciśnienie wyrzutu tworzy miękki efekt dla łatwego poślizgu i idealnego wykończenia. Cechą wyróżniającą jest możliwość podświetlenia prasowanych miejsc – funkcja szczególnie przydatna gdy nie chcesz pomiąć absolutnie żadnego zagięcia na ubraniach. Znajdujące się w wodzie cząsteczki kamienia mogą zmniejszać wydajność urządzeń do prasowania, ponieważ osadzając się na wewnętrznych częściach utrudniają podgrzewanie wody i blokują wyrzut pary. Żelazko Morphy Richards 305003 Saturn Steam posiada wbudowany wkład antywapienny, zapobiegający osadzaniu się kamienia. Dzięki temu żywotność urządzenia jest przedłużona.

Morphy Richards 305003 para

Dodatkowy mechanizm samooczyszczenia, usuwa kamień zebrany w komorze i otworach parowych. Zbiornik jest pojemny, bo zmieści aż 350 ml wody. Stylowy wygląd i skuteczność działania będą cieszyć podwójnie. Kabel elektryczny jest długi, ma aż 3m, dzięki czemu nawet prasowanie w pionie długich, eleganckich sukienek lub zasłon wiszących już na karniszu będzie wygodne i bezproblemowe. Sporym atutem jest wysokie bezpieczeństwo użytkowania, dzięki temu że model ten odmierza czas bezruchu i jeżeli go nie używasz, to wyłącza się po kilku minutach.

Specyfikacja: Morphy Richards 305003 Saturn Steam Intellitemp

Marka:

Morphy Richards

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

40 g/min

Para dodatkowa:

40 g/min

Pojemność zbiornika:

350 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5011832067364