329,00 

Żelazko bezprzewodowe Morphy Richards 305003

Żelazko Morphy Richards 305003 to kolejny model z serii Intellitemp, czyli najbardziej zaawansowanej linii brytyjskiego producenta, która ma wbudowaną pompę, tak jak w stacjach pary. Wbudowana pompa wytwarza ciśnienie o intensywności 1 bar,a wydajność pary 40 g/min. Takie połączenie ciśnienia i delikatnej pary świetnie sprawdzi do skutecznego prasowania, przez co dodatkowy wyrzut pary nie jest potrzebny. Moc urządzenia to aż 2400 Watt.

Morphy Richards 303210 prasowanie

Morphy Richards 305003 to jedno z najbardziej nowoczesnych żelazek parowych. Ustawienia pary Eco lub Turbo dobierzesz za pomocą prostych kliknięć kciukiem, a aktualne parametry będą się wyświetlały na elektronicznym panelu. Mechanizm IntelliTemp ustawia jedną uśrednioną temperaturę, która jest stosowna do prasowania wszystkich tkanin i rodzajów odzieży. Prasowanie w pionie? To już nie sensacja, to także jedna z podstawowych funkcji w omawianym modelu.

Morphy Richards 305003 stopa

Stopa ceramiczna Aeroglide równomiernie rozprowadza ciepło i dystrybuuje parę za pomocą 485 otworów. Wysokie ciśnienie wyrzutu tworzy miękki efekt dla łatwego poślizgu i idealnego wykończenia. Cechą wyróżniającą jest możliwość podświetlenia prasowanych miejsc – funkcja szczególnie przydatna gdy nie chcesz pomiąć absolutnie żadnego zagięcia na ubraniach.

Znajdujące się w wodzie cząsteczki kamienia mogą zmniejszać wydajność urządzeń do prasowania, ponieważ osadzając się na wewnętrznych częściach utrudniają podgrzewanie wody i blokują wyrzut pary. Żelazko Morphy Richards 305003 Saturn Steam posiada wbudowany wkład antywapienny, zapobiegający osadzaniu się kamienia. Dzięki temu żywotność urządzenia jest przedłużona. Dodatkowy mechanizm samooczyszczenia, usuwa kamień zebrany w komorze i otworach parowych. Zbiornik jest pojemny, bo zmieści aż 350 ml wody.

Stylowy wygląd i skuteczność działania będą cieszyć podwójnie. Kabel elektryczny jest długi, ma aż 3m, dzięki czemu nawet prasowanie w pionie długich, eleganckich sukienek lub zasłon wiszących już na karniszu będzie wygodne i bezproblemowe. Sporym atutem jest wysokie bezpieczeństwo użytkowania, dzięki temu że model ten odmierza czas bezruchu i jeżeli go nie używasz, to wyłącza się po kilku minutach.

Specyfikacja: Morphy Richards 305003 Saturn Steam Intellitemp

Marka:

Morphy Richards

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

40 g/min

Para dodatkowa:

40 g/min

Pojemność zbiornika:

350 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5011832067364