5 799,00 

Miele B 4312 FashionMaster

Oczekujesz idealnych rezultatów prasowania? Poznaj koniecznie innowacyjne urządzenie Miele FashionMaster B 4312. Duży wyrzut pary i generowane ciśnienie 3,5 bar zadbają o każdy rodzaj tkaniny. Aktywna deska wspomoże efekty działania i przyspieszy prasowanie. Funkcje nadmuchu i zasysania zapewniają optymalną ilość pary do każdego materiału. Zbiornik wody ma pojemność 1,25 l – a to oznacza że wystarcza na około godzinę prasowania.

Miele FashionMaster B 4847 żelazko

Stopa w urządzeniu Miele B 4312 FashionMaster ma innowacyjną strukturę plastra miodu. Niecodzienny kształt i wgłębienia pomagają oddziaływać na zagniecenia i skuteczniej je prostować. W zestawie znajdziesz tez nieprzywierająca nakładkę na stopę żelazka, która zapewnia optymalną pielęgnację aplikacji, nadruków i prasowanie ciemnych tkanin bez efektu wybłyszczenia.

Miele B 4312

Urządzenie wygląda na toporne? Nic bardziej mylnego. Wystarczą 2 szybkie ruchy i bez użycia siły jesteś w stanie je rozłożyć i przygotować do rozpoczęcia pracy. Solidne, gumowane kółka ułatwiają przesuwanie pomiędzy pokojami. Wysokość deski jest regulowana, a więc łatwo dostosujesz ją do swojego wzrostu. Metalowa antenka podtrzymuje przewód elektryczny, aby nie plątał Ci się pod ręką.

Specyfikacja: Miele FashionMaster B 4312

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

3.5 bar

Para podstawowa:

35 g/min

Para dodatkowa:

100 g/min

Produkt:

Parownica