769,99 

Generator pary Bosch Serie 6 ProHygenic TDS6080

Oszczędzaj swój czas i nie trać nerwów na uciążliwe zagniecenia koszul czy lnianych spodni. Generator pary TDS6080 zdecydowanie ułatwi Ci prasowanie każdego materiału. Pod względem technicznym jest do tego świetnie przygotowany – ciśnienie pompy – 6 bar, ciągły strumień pary – do 120 g/min i tajna broń – intensywne uderzenie pary do 400 gram. Z takim sprzętem, każde pranie masz pod pełną kontrolą i to bez większego wysiłku.

Bosch TDS6080 stopa

Stacja pary Bosch TDS 6080 jest bardzo wygodna i intuitywna w użyciu. Urządzenie jest przystosowane do prasowania w pionie i w poziomie, a odpowiedni wyrzut pary połączony z właściwą temperaturą stopy zapewnia wysoką higienę i odświeżanie Twoich ubrań. Docenisz również funkcję i-Temp, dzięki której nie przypalisz materiału bo temperatura dopasuje się automatycznie do rodzaju prasowanej tkaniny.

Bosch TDS6080 woda

Model Bosch TDS 6080 idealnie prasuje również dzięki wytrzymałej, odpornej na zarysowania i jednocześnie gładkiej stopie. Już sama lokalizacja wszystkich otworów parowych pozwala precyzyjniej docierać do każdego zagniecenia, a śliska tafla to gwarancja płynnego prasowania bez znaczenia jaki jest rodzaj tkaniny czy poziom zagnieceń. Odporność na zabrudzenia dodatkowo podnosi standard stopy.

Urządzenie wyposażone jest w spory zbiornik na wodę, a to w znacznym stopniu ułatwi Ci prasowanie. Pojemnik znajduje się w bazie – szybko go wyciągniesz go i wygodnie napełnisz wodą. Pojemność 1,3 litra wystarczy na ponad godzinę prasowania. Masz w domu twardą wodę? Z tym generatorem kamień Ci nie straszny. Urządzenie posiada specjalny system, który powiadomi Cię o konieczności opróżnienia zebranego kamienia ze sprzętu oraz ułatwi Ci wykonanie tego zadania.

Zastanawiasz się, czy ten model jest drogi w eksploatacji? Nie musisz. Skorzystaj z trybu eko i oszczędzaj na wozie i prądzie jeśli do prasowania wystarczy także mniejszy strumień pary. Nie przepłacaj też dodatkowo na rachunkach za prąd i nie martw się, czy pozostawione bez nadzoru żelazko wypali dziurę w nowej desce do prasowania. Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa czuwa, by nic takiego się nie stało. Jeżeli nie będziesz prasować przez dłuższy czas generator sam się wyłączy.

Specyfikacja: Bosch TDS6080 Serie 6 ProHygenic

Marka:

Bosch

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

6 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

400 g/min

Pojemność zbiornika:

1.3 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

4242002958996