74,99 

Żelazko Mesko MS 5031

Nie prasujesz często, więc nie potrzebujesz super drogiego i efektownego żelazka, ale chcesz mieć jeden egzemplarz na „czarną godzinę”? Żelazko Mesko MS 5031 to model z niższej półki cenowej, który wciąż może zagwarantować Ci dobre efekty prasowania tkanin . Jego moc to aż 3000 Watt, więc nawet gdy ustawisz temperaturę na najwyższą możliwą, urządzenie będzie gotowe do rozpoczęcia pracy w kilka chwil. Bazowy wyrzut pary to 40g/min, a dodatkowy to 70 g/min.

MESKO-MS-5031 zelazko

Omawiany model daje też opcję całkowitego wyłączenia pary, aby prasować jedynie ciepłem stopy, tzw. na sucho. Dla tkanin typu zamsz i ekoskóra to jedyny właściwy sposób rozprostowania bez ryzyka trwałego zniszczenia. Z drugiej strony, jeżeli wręcz przeciwnie potrzebujesz zwiększonego zwilżenia włókien tkanin, por ręką masz przycisk uruchamiający spryskiwacz i możliwość zmoczenia ubrań bezpośrednią, niewielką ilością wody.

MESKO-MS-5031 zelazko parowe

Stopa jest ceramiczna i dobrze grzejna. Płynnie sunie po ubraniach, nieważne z jakiej tkaniny są zrobione. Spora ilość otworów parowych uskutecznia rozprowadzanie pary. System antywapienny dba o usuwanie osadów z kanalików parowych, co gwarantuje zawsze czystą parę i przedłuża żywotność urządzenia. Twoje ubrania pozostaną wolne od białych osadów kamienia przez długi czas, zapewniając Ci świetny look w każdej sytuacji.

Specyfikacja: Mesko MS 5031

Marka:

Mesko

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

40 g/min

Para dodatkowa:

70 g/min

Pojemność zbiornika:

400 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5902934833837