- 9%

5 497,00  4 999,00 

Laurastar S

Marzysz o efektach prasowania jak z pralni chemicznej? Poznaj system Laurastar S profesjonalne urządzenia do użytku domowego zapewniające doskonałe efekty prasowania. Zaawansowany system wyposażony jest w aktywną deskę z funkcją nadmuchu i zasysania, zintegrowany generator pary oraz profesjonalne żelazko. Aktywna stopa żelazka i Ultradelikatna Sucha Para DMS to unikalne rozwiązania, które z pewnością pomogą Ci poczuć różnicę w domowym prasowaniu.

Laurastar s żelazko

Aktywna stopa skutecznie rozprowadza parę po wybranych fragmentach tkaniny by je skutecznie zwilżać ja ultrasuchą parą o niewielkiej cząsteczce. Dzięki temu tkaniny są szybko prasowane, ale nie przemaczane. Do dbania o tkaniny delikatne dołączona została nakładka, która zapobiega wyświecaniu wrażliwych włókien.

Laurastar s generator pary

Kolejnym wyróżnikiem jest aktywna deska do prasowania, która posiada system nadmuchu i zasysania powietrza. Funkcja nadmuchu automatycznie podtrzymuje ubrania na desce tworząc niewielką poduszkę powietrzną, która zapobiega tworzeniu się zagnieceń. Z kolei funkcja zasysania zapobiega zsuwaniu się materiału z deski. Obydwie funkcje posiadają dwa poziomy mocy, przez co możesz ustawić je według własnych preferencji.

Specyfikacja: Laurastar S

Marka:

Laurastar

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

3.5 bar

Para podstawowa:

15 m/s

Para dodatkowa:

28 m/s

Pojemność zbiornika:

1.2 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

790776004691