69,57 

Żelazko Severin BA 3211

Masz sentyment do klasycznych żelazek? Lubisz styl vintage? Koniecznie poznaj żelazko Severin BA3211. Jego design przywodzi na myśl klasyczne, niegdyś bardzo popularne modele urządzeń do prasowania. Jego moc to 1200 Watt. Urządzenie jest typu suchego, czyli nie generuje pary. Taka specyfikacja sprawia, że produkt jest idealny do prasowania np. zamszu, którego nawet delikatny wyrzut pary może skurczyć i zniszczyć.

Severin BA 3211 ustawienia

Żelazko Severin BA 3211 jest lekkie i łatwe w obsłudze. Poradzi sobie z bawełną i jeansem, chociaż czasem może będzie trzeba użyć zewnętrznego spryskiwacza. Temperaturę stopy wyregulujesz za pomocą pokrętła termostatu. Trzy kropki sugerujące skalę ciepła pomogą ustalić jej poziom, aby nie była za niska ani za wysoka, co mogłoby zniszczyć delikatne materiały. Co się stanie gdy będziesz prasować jedynie grube materiały w wysokiej temperaturze? Nic złego. Urządzenie posiada dodatkowe zabezpieczenie przeciw przegrzaniu.

Severin BA 3211 stopa

Lampka kontrolna będzie Ci informować kiedy stopa jest nagrzewana a kiedy jest gotowa do pracy. Stopa stworzona jest ze stali nierdzewnej. Jest gładka i umożliwia dobre sunięcie po chyba wszystkich rodzajach tkanin.

Specyfikacja: Severin BA 3211

Marka:

Severin

Moc:

1200 W

Para podstawowa:

Para dodatkowa:

Pojemność zbiornika:

Produkt:

Żelazko