Philips PSG7028/30 PerfectCare

8.4

Expert ScoreCzytaj opinie

Generator pary Philips PerfectCare PSG7028/30

Generator pary Philips PSG7028/30 powstał z myślą o łatwym i wygodnym użytkowaniu. Wytwarza silny strumień pary przez co uzyskuje szybkie i doskonałe rezultaty prasowania. Moc stacji pary to 2100 Watt i jest gotowy do użycia w 2 minuty. Ciągły strumień pary to 120g/min, który możesz wzmocnić dodatkowym wyrzutem pary w wysokości 500g ma minutę dzięki technologii pary na żądanie. Wytwarzane ciśnienie pary wynosi 7,5 bara.

Philips PSG 7028-30 stacja pary

Stacja pary Philips PSG7028/30 posiada technologię OptimalTEMP która umożliwia prasowanie każdego rodzaju tkaniny bez konieczności zmiany ustawień, nieważne czy to jest delikatna satynowa bluzka czy grube spodnie jeansowe. Możliwość ta jest bardzo praktyczna ponieważ pozwala skrócić czas prasowania – nie trzeba sortować ubrań ani czekać na schłodzenie lub podgrzanie się stopy generatora. Ważną funkcją jest prasowanie w pionie, które umożliwia zadbanie o te elementy garderoby, których nie da się rozprostować na desce.

Philips PSG 7028-30 temperatura

Stopa w PSG7028/30 to SteamGlide Advanced, najlepsza stopa od Philips, która daje gwarancję płynnego poślizgu na każdej tkaninie. Podstawa stopy wykonana jest ze stali szlachetnej, co czyni ją dwa razy twardszą a przez to bardziej odporną na zarysowania niż zwykłe aluminiowe stopy. Dodatkowo opatentowana 6-warstwowa powłoka z tytanową warstwą lekko przesuwa się po tkaninie, co także umożliwia szybsze prasowanie.

Zbiornik na wodę jest przezroczysty i ma pojemność 1,8l – to zapewnia nawet do dwóch godzin ciągłego prasowania. W momencie gdy woda będzie się kończyć, specjalna dioda poinformuje o konieczności jej dolania. Zbiornik jest odłączany i ma spory otwór wlewowy, przez co można go łatwo i szybko napełnić bezpośrednio pod kranem. O wyłapywanie kamienia z wody dba system Easy De-Calc. Raz na jakiś czas wystarczy wyjąć wtyczkę i opróżnić zbiornik zawierający wodę z zebranym kamieniem.

Model PSG 7028/30 posiada zabezpieczenie na czas przenoszenia – specjalną blokadę stopy, która przytwierdza ją do stacji bazowej i umożliwia wygodne przygotowanie go do pracy lub schowanie go do szafy bez ryzyka poparzenia się gorącą stopą. Funkcja „strażaka” zwiększa bezpieczeństwo użytkowania generatora – samoczynnie wyłączy urządzenie jeżeli będzie w bezruchu przez kilka minut. Długi przewód na parę – 1,7m zapewnia swobodę ruchów.

Specyfikacja: Philips PSG7028/30 PerfectCare

Marka:

Philips

Moc:

2100 W

Ciśnienie:

7.5 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

500 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

08710103931089