5 197,00 

Laurastar S Pure Xtra

Nie lubisz klasycznego prasowania i uważasz je za żmudne i mało efektywne? Prasuj szybko i nowocześnie z urządzeniem Laurastar S Pure Xtra. Model ten wykazuje wysoką skuteczność pracy dzięki 2 kluczowym elementom: innowacyjnej stopie żelazka oraz aktywnej desce do prasowania. Moc to 2200 Watt, a generowanie ciśnienie pary dochodzi do 3,5 bara. Pojemność zbiornika na wodę to około 1,2 litra. Jest on odłączamy i ma wygodną rączkę do przenoszenia.

Laurastar S Pure Xtra

Żelazko waży zaledwie 1,18 kg. Stopa jest aluminiowa, szczotkowana. Co więcej, ma innowacyjny, kształt 3D która delikatnie naciąga tkaninę przez co lepiej wtłaczana jest sucha i silna para. Ultrasucha para to wyróżnik wszystkich urządzeń od Laurastar. Idealnie wpływa ona na wygładzanie i pielęgnację różnych rodzajów tkanin, a do tego umożliwia efektywne prasowanie w pionie. Jej kształt jest delikatnie zaokrąglony, co zapobiega zahaczeniom.

Laurastar S Pure Xtra prasowanie

Aktywna deska posiada wbudowany system nadmuchu i zasysania. System nadmuchu tworzy poduszeczkę powietrza między deską a ubraniem, co ma za zadanie zapobiegać zagnieceniom. Dzięki systemowi zasysania ubranie przylega ściśle do deski pozwalając na prasowanie bez dalszych przypadkowych zagnieceń.

Specyfikacja: Laurastar S Pure Xtra

Marka:

Laurastar

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

3.5 bar

Para podstawowa:

15 m/s

Para dodatkowa:

28 m/s

Pojemność zbiornika:

1.2 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

0790776020066