- 5%

1 999,00  1 899,00 

Laurastar Lift Pure White

Tradycyjne prasowanie nie jest dla Ciebie wystarczające? Poznaj nowoczesny, kompaktowy i lekki generator pary Laurastar Lift Pure White z pierwszej na świecie linii przenośnych stacji pary. Urządzenie tworzy parę o maksymalnie małej cząsteczce, zwanej ultra suchą parą. Moc urządzenia to 2200 Watt, a tworzone ciśnienie osiąga wartość 3,5 barów. Stały wyrzut pary sięga 15 m/s, a maksymalna prędkość wyrzutu pary na najgrubsze tkaniny to 28 m/s.

Laurastar Lift Pure White prasowanie

Przygotowując urządzenie do działania, do wyboru masz 2-stopniowe, manualne ustawienie temperatury. Dzięki temu nie musisz zastanawiać się, jaki będzie idealny poziom temperatury, adekwatny do prasowania Twojej ulubionej bluzki czy grubych spodni. Masz też możliwość wyboru maksymalnego poziomu ciepła, a biorąc się za cieniutkie tkaniny możesz skorzystać z nakładki ochronnej, która dodatkowo zniweluje ryzyko niechcianych wybłyszczeń. Profesjonalna stopa jest twoim cichym pomocnikiem. Dzięki dociążeniu jej tyłu, przód powoduje mniejszy docisk, a przez to lekko się unosi. Zabieg ten sprawia, że stopa prawie sama „jeździ” po desce i ubraniach – prowadzenie jest łatwe, bez wysiłkowe, również po grubych i szorstkich materiałach. Otwory parowe rozmieszczone po bokach stopy wypuszczają ultradelikatną i silną parę, która przechodzi na wskroś każdej tkaniny, nawet gdy prasujemy w pionie. Z założenia, w stacji bazowej generatorów pary znajduje się bojler, którego zadaniem jest doprowadzić wodę do stanu przegrzania i zamienienie jest w parę. Laurastar Lift Pure White idzie o krok dalej.

Laurastar Lift Pure White stopa

Model ten maksymalnie rozbija cząsteczki wody, przekształcając je w ultradelikatną suchą parę, która wg deklaracji producenta zwiększa swoją objętość 1600x. Co więcej, para wyrzucana jest 15x szybciej niż w klasycznym żelazku, co jest sekretem tak wysokiej skuteczności produktów Laurastar. Według informacji od producenta, wyniki badań prowadzonych przez autonomiczne laboratoria potwierdzają, że sucha para (DMS) eliminuje wszelakie wirusy, w tym koronawirusy, bakterie, grzyby, roztocza i inne alergeny. Teraz możesz skutecznie zlikwidować patogenne mikroorganizmy nie tylko z Twojej odzieży, ale też pluszowych maskotek, poduszek czy prześcieradeł i innych przedmiotów codziennego użytku, np. klamki, portfela czy okularów.

Specyfikacja: Laurastar Lift Pure White

Marka:

Laurastar

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

3.5 bar

Para podstawowa:

15 m/s

Para dodatkowa:

28 m/s

Pojemność zbiornika:

1.1 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

0790776001119