69,90 

Żelazko LAFE LAF02b

Szukasz skutecznego sprzętu do prasowania? Żelazko Lafe LAF02B to niezawodne urządzenie dla każdego domu. Z jego pomocą prędko i skutecznie wyprasujesz nawet mocno pogniecione ubranie bez zbędnego wysiłku! Urządzenie o mocy 2200W posiada wiele praktycznych funkcji, zaczynając od całkiem sporego wyrzutu pary – wynosi on 80 g/min. Gdyby to nie wystarczało na utrwalone zagniecenia, mozesz skorzystać ze spryskiwacza, który rozpylając niewielką ilość wody na tkaninę, rozluźnia je strukturę i pomaga ją prostować.

LAFE LAF02b 2

Dzięki trwałej, ceramicznej stopie oraz świetnemu poślizgowi doskonale sprawdzi się na każdej tkaninie, od satyny i koronek po jeans. Funkcja prasowania w pionie polega na generowaniu pary nie tylko gdy przesuwasz stopę po desce, ale także gdy urządzenie trzymasz w dłoni w pozycji pionowej. Taka możliwość pozwala na wygładzanie pogiętych firanek lub długich sukni i bluzek, których nie da się rozłożyć na płasko na desce.

LAFE LAF02b 3

Omawiany model ma atrakcyjny wygląd i solidne wykonanie. Wygodny, gumowany uchwytu i podkładki na podstawie podnoszą wygodę użytkowania. System self cleaning usuwa kamień i minerały osadzające się w urządzeniu ze względu na stosowanie wody kranowej. System antidrip powstrzymuje wypływanie wody z kanalików parowych w niskich temperaturach. Kabel jest obrotowy i długi na 3 metry.

Specyfikacja: LAFE LAF02b

Marka:

Lafe

Moc:

2200 W

Para podstawowa:

80 g/min

Para dodatkowa:

80 g/min

Pojemność zbiornika:

330 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5907512852316