77,00 

Żelazko HYUNDAI SI990

Małe, słodkie, skuteczne i niezawodne w kryzysowych sytuacjach, zwłaszcza na wyjeździe. Przygotowane jest szczególnie dla osób, którym zależy na schludnym wyglądzie nawet tam, gdzie warunki do skutecznego prasowania są utrudnione. Żelazko Hyundai SI990 ma moc 1200 Watt i szybko jest gotowe aby rozpocząć prasowanie. Poziom wytwarzanej pary to 30 g/min – nie za dużo do codziennego prasowania, ale na wyjeździe? Wartość jak najbardziej zadowalająca.

Zelazko-HYUNDAI-SI990-bok

Stopa jest ceramiczna i ma wyśmienitą ślizgowość i optymalnie rozprowadza ciepło po całej powierzchni płyty prasującej. Taka właściwość pozwala na szybkie prasowanie nawet wąskich elementów garderoby jak kołnierzyki oraz zaoszczędzić energię. Stopa wykazuje również podwyższoną odporność przeciwko podrapaniu.

Zelazko-HYUNDAI-SI990-otwor-do-wlewania-wody

Żelazko Hyundai SI990 daje możliwość prasowania z parą lub na sucho, jedynie ciepłem, bez pary. Funkcja prasowania w pionie pomoże Ci nadać piękny, zadbany wygląd Twoim delikatnym, letnim sukienkom i koronkowym spódniczkom. Pojemnik na wodę ulokowany jest w rączce i pomieści jej do 60 ml. Długość przewodu elektrycznego to 190 cm.

Specyfikacja: HYUNDAI SI990

Marka:

Hyundai

Moc:

1200 W

Para podstawowa:

30 g/min

Pojemność zbiornika:

60 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8590393289660