78,90 

Żelazko HYUNDAI SI332

Dobre i niezawodne żelazko parowe to niezbędny pomocnik każdej Pani domu – zwłaszcza tej oszczędnej, która nie potrzebuje sprzętu za grube setki złotych. Model Hyundai SI332 mimo niewielkiej ceny jest w stanie zagwarantować Ci sporo praktycznych funkcji, które przełożą się na Twoje zadowolenie z jego użytkowania. Wyrzut pary jest regulowany. Możesz go odciąć lub używać w trybie ciągłym w ilości 35g/min. Na trudniejsze zagniecenia masz pod ręką jednostkowy boost w ilości 120 g/min.

Zelazko-HYUNDAI-SI332-pokretlo-regulacji__1

Stopa Ceramic coating łatwo się ślizga, nie przywiera do ubrań, a kontakt z suwakami czy metalowymi zaczepami nie spowoduje jej zarysowania. Ciepło stopy możesz ustawiać za pomocą ręcznie regulowanego termostatu. Nadruki na pokrętle pomogą ci ustawić adekwatną temperaturę, bez ryzyka przypalenia ubrań gdyby był za wysoka.

Zelazko-HYUNDAI-SI332-stopa__1

Duża ilość otworów parowych zapewnia płynną dystrybucję pary na dużej powierzchni tkanin. Dzięki temu włókna są szybciej zwilżane i szybciej prostowane, a cały proces prasowania trwa krócej. Funkcja Verical Steam to parowanie wertykalne, którego możesz użyć do prasowania wiszących ubrań (np. długich sukienek, zasłon i firan). System samoczyszczenia Self Clean usuwa ewentualne osady z kanalików parowych.

Specyfikacja: HYUNDAI SI332

Marka:

Hyundai

Moc:

2200 W

Para podstawowa:

35 g/min

Para dodatkowa:

120 g/min

Pojemność zbiornika:

260 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8590393259137