138,31 

Żelazko Electrolux Easyline EDB1740LG

Sprawne i funkcjonalne urządzenie do prasowania pozwoli Ci w łatwy sposób zapanować nawet nad większym koszem prania. Żelazko Electrolux EDB1740LG EasyLine wyposażone jest w optymalną moc – 2400W, dzięki czemu rewelacyjnie zadbasz o wyprasowaną garderobę. Prasowanie pod ciągłym strumieniem pary o sile 26 gram na minutę zapewnia bardzo dobre rezultaty, a do odświeżenia garnituru czy zasłon możesz wykorzystać ekstra wyrzut pary – do 110 gram na minutę.

Electrolux-EDB1740LG-żelazko

Żelazko Electrolux Easyline EDB1740LG jest wygodne i łatwe w użytkowaniu. Żelazko posiada manualną regulację temperatury. Możesz sama ją regulować wygodnym pokrętłem aby mieć pewność, że nie przypalisz bluzki z jedwabiu czy wełnianej sukienki. Również możesz samodzielnie decydować o intensywności pary. Trzy stopniowa regulacja zapewni Ci idealne efekty i pozwoli oszczędzać prąd, jeśli do prasowania wystarczy mniejszy strumień pary. Urządzenie wyposażone jest również w spryskiwacz. Electrolux zastosował również praktyczne rozwiązania w przypadku samej stopy. Ceramiczna stopa SoftGlide z optymalną ilością otworów parowych również na czubku, idealnie rozprowadza ciepło, a dobrze wyprofilowany kształt ułatwia manewrowanie po tkaninie. Wysokiej jakości powłoka ceramiczna jest również odporna na zarysowana i uszkodzenia. Dodatkowo, możesz prasować zarówno w poziomie, jak i w pionie. Łatwo wyprasujesz, ale i łatwo zadbasz o żywotność sprzętu i czystość stopy. Program antykamienny jest prosty we wdrożeniu i niezwykle skuteczny w działaniu. Dlatego do prasowania możesz wykorzystywać wodę bieżącą, prosto z kranu.

Electrolux-EDB1740-LG-pokretlo

Zbiornik na wodę ma duży wlew i co ciekawe, możesz go uzupełnić w pozycji poziomej – zrobisz to bezpośrednio pod kranem, bez ryzyka rozlania wody. W żelazku Electrolux EDB1740LG EasyLine znajdziesz wiele innowacyjnych funkcji – między innymi anti – drip – blokadę zapobiegającą kapaniu czy wskaźnik Safe Touch, dzięki któremu wiesz, kiedy stopa jest mocno nagrzana bądź na tyle chłodna, byś mogła bezpiecznie odłożyć urządzenie na swoje miejsce. Odpowiednio długi kabel (1,95m) i lampka kontrolna przełożą się na jeszcze większą wygodę i komfort użytkowania.

Specyfikacja: Electrolux Easyline EDB1740LG

Marka:

Electrolux

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

26 g/min

Para dodatkowa:

110 g/min

Pojemność zbiornika:

250 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

7332543694310