228,00 

Parownica Clatronic TDC3432

Jesteś zainteresowany praktycznym i niezawodnym urządzeniem do prasowania, które pomoże Ci pozbyć się zagnieceń na posiadanych przez Ciebie ubraniach? Mamy doskonałą propozycję! To parownica do ubrań Clatronic TDC 3432. Sprzęt ten ma dużą moc 1500W, dzięki której jego czas nagrzewania wynosi zaledwie kilkadziesiąt sekund. Wytwarzanie pary wynoszące 30 g na minutę pozwoli Ci osiągnąć doskonałe rezultaty prasowania przy minimalnym zaangażowaniu i wysiłku.

Clatronic TDC 3432 parownica do ubrań

Do zestawu dołączony jest wieszak do spodni i końcówka ze szczotką do zbierania paproszków z nieco szorstkich tkanin i aksamitu. Parownica do ubrań Clatronic TDC 3432 umożliwia pionowy i poziomy wyrzut pary. To doskonały sprzęt, dzięki któremu jesteś w stanie wyprasować sporą ilość ubrań czy domowych tekstyliów, w zaledwie kilkanaście minut. Temperatura jest ustawiana jest elektronicznie, co jest bardzo wygodne dla użytkownika tego sprzętu. Twoje poprzednie żelazko zaczęło się przegrzewać pod wpływem intensywnej pracy? Zainwestuj w steamer Clatronic TDC 3432, a raz na zawsze pozbędziesz się tej niedogodności. To urządzenie wyposażone w zabezpieczenie, które chroni ten sprzęt przed uszkodzeniem spowodowanym przegrzaniem. Zwróć też uwagę na automatyczne wyłączenie. To najlepsze rozwiązanie dla zapominalskich, którym zdarza się pozostawić podłączone do prądu tego rodzaju urządzenie i wyjść do pracy lub na zakupy.

Clatronic TDC 3432

Zbiornik na wodę o pojemności 1200 mililitrów zapewni Ci bezproblemową pracę przez 40 minut, bez potrzeby jego uzupełniania. Obawiasz się prasowania, ponieważ często zdarzało Ci się zabrudzić nowo wypraną odzież, wodą wydostającą się z otworów parowych? To uciążliwy problem, ale konstruktorzy steamera Clatronic TDC 3432 poradzili z nim sobie w prosty sposób. Dzięki blokadzie kapania nie musisz obawiać się tego, że odświeżana odzież znów będzie musiała trafić do prania, ponieważ ścieknie na nią woda.

Specyfikacja: Clatronic TDC 3432

Marka:

Clatronic

Moc:

1500 W

Para podstawowa:

30 g/min

Pojemność zbiornika:

1.2 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

4006160635614