149,00 

Parownica Cecotec Fast&Furious 4020 Force

Parownica ręczna Cecotec 4020 Fast&Furious to świetna propozycja dla wszystkich, którym zależy na szybkim i skutecznym odświeżaniu odzieży i nadawaniu jej eleganckiego wyglądu. Wysoka moc 1400 Watt sprawia, że urządzenie szybko podgrzewa wodę, więc w ciągu kilkudziesięciu sekund od włączenia para jest gotowa i możesz rozpocząć pracę. Para w ilości 25g/min wnika głęboko we włókna i odpowiada za ich naturalne, ugładzone prostowanie się.

Cecotec 4020 steamer

Steamer Cecotec 4020 Fast&Furious posiada 2 tryby wyrzutu pary, aby dostosować swoje działanie do odświeżanej tkaniny: delikatny, do tkanin cienkich, które nie powinny być narażone na zbytnie przemoczenie oraz bardziej intensywny, do tkanin grubszy, tak aby para miała szansę przeniknąć je na wskroś. Sterowanie jest dotykowe. Panel wbudowany w tył głowicy pozwala na łatwe uruchamianie urządzenia jak i przełączanie się pomiędzy trybami pary. Zbiornik na wodę ma pojemność 300 ml, a to wystarczy na wyprasowanie większej ilości nawet grubych ubrań. Ważną kwestią jest fakt, że para sprawdzi się do wygładzania wszystkich tkanin, w tym tapicerki meblowej. Jeżeli Twoje tapicerowane meble przesiąknęły dymem z tytoniu po niedawnej imprezie albo zapachem smażonej ryby, to parownica Cecotec Fast&Furious 4020 pomoże Ci przywrócić im neutralny, niedrażniący zapach.

Cecotec 4020 steamer do ubrań

Steamer Cecotec Fast&Furious 4020 kompleksowo wygładza, odświeża i pielęgnuje Twoją garderobę. Dodatkowa szczotka z włosiem umożliwia jednoczesne prostowanie i wyczesywanie włókien, aby zebrać z nich włosy i kurz. Co ważne, gorąca para jest w stanie usunąć przykre zapachy z ubrań, jak dym tytoniowy. Dlatego, jeżeli nie są one brudne, to nie musisz ich prać, a wystarczy delikatne odświeżenie za pomocą parownicy.

Specyfikacja: Cecotec FastFurious 4020 Force

Marka:

Cecotec

Moc:

1400 W

Para podstawowa:

25 g/min

Pojemność zbiornika:

200 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8435484055178