577,67 

Parownica Camry CR 5020

Nie masz zbyt wiele miejsca do przechowywania parownicy? Żaden problem. Zdecyduj się na wysokiej klasy ale i kompaktową parownicę do ubrań Camry CR 5020 o mocy 1500 W. Produkt ten jest wąski, a statyw ma regulowaną wysokość. Z łatwością ustawisz go w dowolnym miejscu w mieszkaniu – w szafie albo nawet za drzwiami. Wytwarzanie pary na poziomie 30 gram na minutę to solidna wartość, jeśli zależy Ci na szybkim i łatwym pozbyciu się zagnieceń.

Camry CR 5020 wieszak

Parownica Camry CR 5020 ma podświetlany włącznik. W zestawie znajduje się także wieszak i szczotka. Statyw jest wygodny do przenoszenia i ma regulowaną wysokość. Co więcej, jest to sprzęt mobilny, wyposażony w cztery kółka ułatwiające jego przemieszczanie. Dzięki funkcji prasowania w pionie i w poziomie możesz w łatwy sposób pozbyć się trudnych zagnieceń na problematycznych tkaninach i ich krojach. To także idealny sprzęt do odświeżenia ubrań, szczególnie okryć wierzchnich, wiszących w garderobie. Odświeżanie parą to skuteczny sposób na eliminację szkodliwych wirusów i bakterii. Zyskasz spokój ducha wiedząc, że lubianej pluszowej zabawce Twojego brzdąca nie ma żadnych niechcianych patogenów i alergenów, które mogłyby mieć negatywny wpływ na jego zdrowie. Wystarczy kilka pociągnięć a zagwarantujesz bezpieczną zabawę i zdrowy sen swojemu dziecku dezynfekując także jego pościel i materacyk.

Camry CR 5020 głowica

Sprzęt ma na zbiornik na wodę o pojemności 1300 ml. To znaczna ilość i wystarczy nawet na bardzo długie sesje prasowania. Zależy Ci na tym, aby delikatnie odświeżyć posiadane meble tapicerowane? Ze steamerem Camry CR 5020, który posiada bardzo długi przewód parowy jest to możliwe w każdych warunkach. Sprzęt ten ma blokadę kapania. Dzięki temu prasowanie jasnych tkanin i tapicerki jest w pełni bezpieczne. Nie musisz obawiać się tego, że z otworów parowych, umieszczonych w stopie, zacznie wydostawać się nadmiar wody.

Specyfikacja: Camry CR 5020

Marka:

Camry

Moc:

1500 W

Para podstawowa:

30 g/min

Pojemność zbiornika:

1.3 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

5908256833357