Russell Hobbs 25400-56 Colour Control Supreme

6.8

Expert ScoreCzytaj opinie

199,00 

Żelazko Russell Hobbs Colour Control Supreme 25400-56

Żelazko Russell Hobbs 25400-56 jest nowoczesne, funkcjonalne a do tego proste w obsłudze. Moc 3100W przekłada się na szybkie nagrzanie stopy i stabilne podtrzymywanie jej temperatury, ale również silnego wyrzutu pary. Jeśli lubisz prasować pod parą, to masz dwie opcje: stały strumień pary – 50g/min albo dodatkowy wyrzut pary – 180 gram. Para w takich ilościach pomoże rozluźnić włókna i ułatwi Ci prasowanie nawet tych trudniejszych zagnieceń.

Russell Hobbs 25400-56

Technologia kontroli koloru razem z łatwym przewodnikiem po odcieniach zapewnia optymalne dopasowanie temperatury, a zmieniająca kolor stopa ochroni każdą tkaninę. Możesz również regulować intensywność wytwarzania pary, dzięki czemu przy mniejszych zagnieceniach czy delikatniejszych tkaninach zaoszczędzisz zarówno wodę, jak i prąd. Do dyspozycji masz także spryskiwacz – na większe zagniecenia bądź ekspresowe akcje. Stopa ceramiczna płynnie i efektywnie wyprasuje bawełniane codzienne koszulki, eleganckie koszule czy plisowane sukienki. Ergonomiczna stopa z wąskim czubkiem dotrze do każdego miejsca i usprawni prasowanie np. wokół guzików. Dobrze rozlokowane otwory parowe zapewniają jeszcze lepsze wtłaczanie pary do prasowanego materiału. Russell Hobbs 25400-56 ma odporną na uszkodzenia i zabrudzenia stopę, która jest dobrą inwestycją na długie lata. Urządzenie jest również dobrze przygotowane na skuteczną walkę z kamieniem. Do dyspozycji masz system antywapienny. To duże udogodnienie, ponieważ do prasowania możesz korzystać z wody z kranu, nie musi być destylowana. Praktyczny, duży wlew na wodę pozwala wygodnie uzupełnić jej niedobór. 380 ml – to optymalna pojemność, dzięki której urządzenie nie jest zbyt ciężkie, a wody wystarcza nawet na dłuższy czas prasowania.

Russell Hobbs 25400-56 stopa

Czego jeszcze oczekujesz do pełnego zadowolenia? Może odpowiednio długiego kabla, który ułatwi prasowanie w każdych warunkach? W tym modelu go znajdziesz – 3 metry, które po skończonej pracy, łatwo i bezpiecznie zwiniesz. Z pewnością docenisz również blokadę kapania, która zapobiegnie wyciekowi wody, zwłaszcza przy niższej temperaturze nagrzewania. Bardzo przydatna będzie też funkcja prasowania w pionie.

Specyfikacja: Russell Hobbs 25400-56 Colour Control Supreme

Marka:

Russell Hobbs

Moc:

3100 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

180 g/min

Pojemność zbiornika:

220 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5038061111019