366,00 

Żelazko Braun TexStyle 7 Pro SI7160BL

Uporczywe, trudne do rozprasowania fałdy na tkaninach to chyba jedna z najmocniej irytujących rzeczy podczas prasowania. Na szczęście już od dawna stosuje się zbawienne możliwości pary, która wspomaga wygładzanie włókien. Żelazko Braun SI7160BL w programie podstawowym tworzy 50 g/min w trybie podstawowym, a w dodatkowym 225 g/min – to prawie 5x więcej! Urządzenie wykazuje także moc 3000 Watt, co sprawia że model ten szybko się nagrzewa i jest w stanie stabilnie podtrzymywać ustawioną temperaturę.

Braun SI7160BL żelazko

Żelazko Braun SI7160BL ma standardowe pokrętło do ustawiania docelowej temperatury stopy. W zależności od rodzaju prasowanej tkaniny możesz ją swobodnie zwiększać lub zmniejszać. Równie praktyczna jest też funkcja prasowania w pionie – zwłaszcza gdy chcesz nadać idealny wygląd tkaninom, których nie da się rozłożyć na desce, np. falbankom, lub zwyczajnie się śpieszysz i nie chcesz tracić czasu na wyciąganie deski z pracy i rozkładanie jej. Masz twardą wodę? Przeraża Cię osad wapienny na ściankach czajnika i wiesz że to samo może się stać z żelazkiem? Zero stresu. Poznaj wbudowaną funkcję SelfClean, czyli samoczyszczenia. Funkcja ta ma zdolność generowania pary pod znacznym ciśnieniem – a to wywołuje odrywanie się osiadłych cząsteczek z wnętrza komory parowej i wyrzucenie ich poza stopę. Dzięki temu unikniesz niespodziewanych brązowych lub białych plam z kamienia na prasowanych ubraniach. Masz twardą wodę? Przeraża Cię osad wapienny na ściankach czajnika i wiesz że to samo może się stać z żelazkiem? Zero stresu. Poznaj wbudowaną funkcję SelfClean, czyli samoczyszczenia. Funkcja ta ma zdolność generowania pary pod znacznym ciśnieniem – a to wywołuje odrywanie się osiadłych cząsteczek z wnętrza komory parowej i wyrzucenie ich poza stopę. Dzięki temu unikniesz niespodziewanych brązowych lub białych plam z kamienia na prasowanych ubraniach.

Braun SI7160BL żelazko parowe

Podobnie jak większość najlepszych żelazek Braun, model SI7160BL posiada stopę z powłoka Eloxal Plus. Wyróżnia się ona dobrym poślizgiem i nieustępliwością wobec potencjalnych zarysowań. Na uwagę zasługuje także profil stopy, a dokładniej jej wygięte zakończenie. Wyprofilowana końcówka TriplePrecision umożliwia dotarcie do wąskich i ciężko dostępnych miejsc, takich jak obszary dookoła guzików, a następnie ich dokładne wyprasowanie.

Model Braun SI7160BL ma miękką, gumową rączkę, co podnosi wygodę prasowania. Optymalna waga modelu Braun IS7160BL, wynosząca mniej niż 2 kg, daje właściwą siłę docisku, dzięki której stopa przylega do prasowanych tkanin i wzmacnia proces ich wygładzania. Z drugiej strony stopa jest na tyle lekka, że nawet po dłuższej sesji prasowania odczujesz bólu reki ani zmęczenia wagą urządzenia.

Specyfikacja: Braun SI7160BL TexTyle 7 Pro

Marka:

Braun

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

225 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8021098000477