349,00 

Żelazko Braun TexStyle 5 SI5078GY

Z żelazkiem Braun SI5078GY TexStyle 5 prasowanie stanie się łatwizną. Połączenie wysokiej mocy wyjściowej 2800 W i sporego uderzenia pary zapewnia solidne rezultaty prasowania. Ciągły strumień pary to 50 g/min i skutecznie rozprostuje bawełniane ubrania. Dodatkowe uderzenie pary to aż 210 g/min, przez co poradzi sobie nawet z mocno wygniecionymi materiałami, takimi jak len czy jeans, w raptem kilka chwil.

Braun SI5078GY TexStyle 5

Model Braun SI5078GY TexStyle 5 ma tradycyjne, okrągłe pokrętło do wyznaczania temperatury prasowania. Żelazko to posiada wyróżniający design, z wygodną, otwartą rączkę, która zapewnia wygodny uchwyt i swobodę ruchów. Wszystko dla większej przyjemności prasowania. Funkcja prasowania w pionie daje Ci możliwość idealnego wygładzenia ubrań, których nie da się wyprasować na desce – np spódniczek z falbanką lub eleganckich garsonek. Braun SI 5078GY z nowej serii TexStyle 5 ma szeroki otwór do wlewania wody, przez co unikasz jej rozlewania. Szczelna pokrywka dba o to, aby woda się nie wylewała podczas użycia lub stawiania stopy w pionie. Praktyczną możliwością jest to, że urządzenie można napełniać wodą z kranu. Wbudowany system samoczyszczenia dba o podtrzymanie dobrego stanu i długa żywotność urządzenia. Omawiany model posiada praktyczną, otwartą rączkę, która zwiększa swobodę ruchów. Wyróżniający design podnosi przyjemność prasowania. Kabel jest długi na 2 m.

Braun SI5078GY TexStyle 5

Stopa ma zaokrąglone krawędzie. Kształt 3D FreeGlide zapewnia zwrotność w zakresie 360° — w przód, w tył i na boki, co umożliwia płynne prowadzenie po tkaninie, bez zaginania materiału. Dzięki szpiczastej końcówce i skondensowaniu w niej dużej ilości otworów parowych prasowanie nieregularnych miejsc, takich jak zamki, guziki, plisy, również będzie o wiele łatwiejsze. Co więcej, stopa gwarantuje koniec z niekontrolowanymi wyciekami wody podczas prasowania – dba o to cyfrowa blokada kapania.

Specyfikacja: Braun SI5078GY TexStyle 5

Marka:

Braun

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

210 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8021098270764