159,99 

Żelazko Braun TexStyle 3 SI3042VI

Zależy Ci na niedrogim urządzeniu do prasowania, które bez zbędnego zamieszania i wysiłku wykona swoją pracę? Sprawdź koniecznie żelazko Braun SI3042VI TexStyle 3. Model posiada dobre parametry techniczne, które zapowiadają szybkie rozprawienie się nawet z bardzo wygniecionymi ubraniami. Moc wynosi 2350 Watt, czyli odpowiednio aby szybko nagrzać stopę i zapewnić zrównoważone podgrzewanie wody i wytwarzanie pary. Para to ilość 45 lub 160 g/min.

Braun SI3042VI TexStyle

Model Braun SI3042VI to udane połączenie funkcjonalności, jakości wykonania i przystępnej ceny. Posiada on wszystko czego możemy oczekiwać od klasycznego, skutecznego żelazka parowego. Manualne pokrętło umożliwi ustawianie wybranej temperatury, pasującej do materiału których zamierzasz wyprasować. Suwakiem wskażesz jak dużo pary ma być generowane, a na szczególnie trudne fałdy masz do dyspozycji spryskiwacz. Wszystkie modele od Braun można napełniać wodą kranową. Aby Twoje urządzenie bez problemu służyło Ci przez lata, warto dbać o nie regularnie czyszcząc je z ewentualnych osadów kamiennych. Funkcja odkamieniania to wyrzucanie zwiększonych ilości pary, która wydobywając się pod większym ciśnieniem powoduje odrywanie się drobinek ze ścianek komory parowej. W rezultacie, pod Twoją kontrolą, ze stopy wyrzucasz parę i drobinki kamienia, a żelazko Braun IS3042VI pozostaje czyste w środku. Funkcja Anti Drip zapobiega zbytniemu zmoczeniu materiału, które w połączeniu z wysoką temperaturą stopy mogło by spowodować przypalenie odzieży. Model ten ma wbudowany też system automatycznego wyłączania, tzw. strażaka, który zagwarantuje wysokie bezpieczeństwo i oszczędność energii elektrycznej.

Braun SI3042VI prasowanie

Stopa jest ceramiczna. Prosta, ale solidna i przemyślana. Przede wszystkim jest twarda i ciężko ją zarysować, dlatego metalowe guziki, zatrzaski i suwaki jej nie są straszne. Dobry ślizg umożliwia łatwe, gładkie przesuwanie nią po tkaninie. Po jej bokach rozlokowane są dziurki przez które wydobywa się para i zwilża tkaniny. Praktycznym pomysłem jest umieszczenie ich w większej liczbie w czubku, w zwężeniu stopy, tak aby para była z sukcesem wtłaczana też w wąskie elementy garderoby, jak np mankiety i kołnierzyki.

Specyfikacja: Braun SI3042VI TexStyle 3

Marka:

Braun

Moc:

2350 W

Para podstawowa:

45 g/min

Para dodatkowa:

160 g/min

Pojemność zbiornika:

270 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8021098270689