377,00 

Generator pary Braun CareStyle IS2058 BK

Generator pary Braun IS2058 BK to jedno z najmniejszych urządzeń do prasowania z wysokim wyrzutem pary od niemieckiego producenta. Model ten zaskakuje skutecznością i ułatwia codzienne dbanie o Twoją garderobę. Sprzymierzeńcem jest duża moc pary – 125 g na minutę w trybie ciągłym oraz do 400g w trybie dodatkowym, używanym pulsacyjnie do bardzo mocnych i trwałych zagnieceń. Ciśnienie pary to aż 5 barów, a moc urządzenia to 2200 Watt. Pojemnik na wodę zmieści jej aż 1,3 litra. To bardzo dużo jak na małe wymiary całego urządzenia, które mieści się na kartce A4.

Braun IS2058 BK zbiornik

Urządzenie ma wbudowane topowe technologie opatentowane przez Braun. Pierwsza to tryb iCare, który ustawia jedną, uśrednioną i bezpieczną dla wszystkich rodzajów tkanin temperaturę stopy. Dzięki niemu nie musisz sortować ubrań ani martwić się czy stopa ni będzie zbyt gorąca. Tryb ECO pozwala zaoszczędzić wodę i prąd elektryczny. Urządzenie dostarcza ich nieco mniej, przez co prasując cienkie lub delikatne tkaniny możesz wprowadzić dodatkowe oszczędności. Korzystając z generatora pary Braun CareStyle Compact IS 2058 BK nie musisz się martwić się tym, że woda w twoim kranie jest twarda. Model ten posiada miejsce na filtr antywapienny. W zestawie znajdziesz ich 2 szt. Każdy z nich wystarczy na około rok pracy. Po zużyciu jednego możesz łatwo wymienić na kolejny i podtrzymywać dobra filtrację wody. Braun CareStyle IS2058BK posiada wyróżniający się, pionowy kształt, przez co jest niezwykle podręczne w użytkowaniu i łatwe przechowywaniu. Możesz schować go nawet do niewielkiej szafki, bo nie potrzebuje dużo miejsca. Jeżeli w pośpiechu zakończysz prasowanie i zapomnisz wyłączyć wtyczkę z gniazdka, system Auto Off samoistnie odetnie zasilanie po 10 minutach. W ten sposób zagwarantuje bezpieczeństwo dla domu i spokój w Twojej głowie.

Braun IS2058 BK generator pary

Stopa jest również sztandarowym i chwalonym rozwiązaniem Braun. Jest pokryta warstwą eloxalu, który daje trwałość, a zagięte kanty sprawiają że nawet prasując po guzikach nie wystąpią zahaczenia. Przekłada się to na płynne wygładzanie, bez powodowania dodatkowych niechcianych zagnieceń. Otwory parowe występują w sporej ilości i są rozlokowane w strategicznych miejscach stopy, ułatwiając dotarcie pary nawet do wąskich miejsc.

Specyfikacja: Braun CareStyle IS 2058 BK

Marka:

Braun

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

5 bar

Para podstawowa:

125 g/min

Para dodatkowa:

400 g/min

Pojemność zbiornika:

1.3 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8021098280527