Bosch TDA702821i DA70 Sensixx’x

7

Expert ScoreCzytaj opinie

299,00 

Żelazko Bosch TDA702821i

Poszukujesz wydajnego w działaniu sprzętu AGD o estetycznym wyglądzie? Sięgnij po żelazko Bosch Sensixx’x DA70 TDA702821i – kompaktowe urządzenie o wadze 2 kg i mocy 2800 W. Duża moc gwarantuje relatywnie krótki czas nagrzewania i szybką gotowość do pracy, bo zaledwie kilka minut po uruchomieniu sprzętu. Model ten wyposażono w system wytwarzania pary, 50 g na minutę i dodatkowe uderzenie parą 200 g na minutę, które skutecznie skracają czas pracy.

Bosch TDA702821i rączka

Segregowanie ubrań przed prasowaniem zajmuje Ci zbyt wiele czasu? Jest na to rada! Sięgnij po żelazko Bosch Bosch Sensixx’x. Wbudowana w nie technologia iTemp Advanced zapewni Ci automatyczne dopasowywanie temperatury do rodzaju prasowanej tkaniny. Funkcja prasowania w pionie, umożliwi Ci z kolei pozbycie się nieestetycznych zagnieceń na zasłonach czy firankach. Martwisz się przypalonymi ubraniami? Z inteligentnym czujnikiem sensor Secure, sprzęt wyłącza się, kiedy zdejmujesz dłoń z uchwytu i nagrzewa, gdy ponownie zaczynasz pracę. Obawiasz się, że posiadany przez Ciebie sprzęt do prasowania szybko ulegnie zakamienieniu? Wybierz żelazko Bosch Sensixx’x DA70 TDA702821i i poznaj wbudowany system antywapienny. Funkcja potrójnego oczyszczania 3 Anti -Calc zapewni wysoki komfort prasowania, a jednocześnie ochroni Twoje białe ubrania przed pojawieniem się na nich nieestetycznych plam. Dzięki niemu kamień nie powoduje uszkodzenia czułych podzespołów, a Ty możesz cieszyć się z bezawaryjnego działania przez wiele sezonów. Czeka Cię sterta świeżo wypranych ubrań do wyprasowania? Uporaj się z tym zadaniem w ciągu kilku minut! Zdecyduj się na żelazko Bosch Sensixx’x DA70 TDA702821i. Jego długi przewód sieciowy-2,5 m, umożliwi Ci korzystanie z tego urządzenia w komfortowy sposób. Funkcja strażaka zbada o bezpieczeństwo przed spięciem i pożarem – jeżeli nie będziesz poruszać stopą przez kilka minut, odetnie pobór prądu, a stopa przestanie się nagrzewać.

Bosch TDA702821i stopa

Stopa ceramiczna Ceranium Glissée zadba o to, aby Twoje ubrania były idealnie gładkie, bez ryzyka powstania przebarwień czy też przypalenia materiału, spowodowanego zbyt długą ekspozycją na wyższą temperaturę stopy. Wbudowana wytwornica pary emituje jej optymalną ilość, co ogranicza nadmierne zużywanie wody. Masz dość przemoczonych ubrań w trakcie ich prasowania? Niezawodna blokada kapania i spryskiwacz zapewnią Ci optymalne dozowanie wody, potrzebne do usunięcia zagnieceń z każdego rodzaju materiału.

Specyfikacja: Bosch TDA702821i DA70 Sensixx’x

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

45 g/min

Para dodatkowa:

180 g/min

Pojemność zbiornika:

320 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

4242002765181