159,00 

Parownica Blaupunkt VSI701

Szukasz uzupełnienia żelazka parowego? Parownica Blaupunkt VSI701 zapewnia solidne wygładzanie płaszczy i bluzek, jak również odzieży z ozdobnymi elementami. Steamer ten jest gotowy do pracy w niecałą minutę. Kompaktowy, ale wydajny i stabilnie działający dzięki mocy 1220 Watt. Kosztuje niewiele jak na swój potencjał i wydajność. Natężenie pary dochodzi do 25 g/min, co całkowicie wystarczy do dokładnego wygładzenia garderoby, usunięcia zagnieceń z firanek. W zestawie dołączono praktyczne nakładki, które zwiększają możliwości steamera i jednocześnie pozwalają Ci dobrać tryb pracy do wygładzanych ubrań.

Blaupunkt VSI701 nakładki

W zestawie dołączono praktyczne nakładki, które zwiększają możliwości steamera i jednocześnie pozwalają Ci dobrać tryb pracy do aktualnie wygładzanych ubrań. Nakładka z włosiem typu 2w1 pozwoli na zbieranie z tkanin drobnych paproszków takich jak włosy, sierść czy kurz. Nasadka siateczkowa dba o bezpieczeństwo materiału przed skroploną wodą. Nasadki zapewniają kompleksową pielęgnację odzież. Parownica Blaupunkt VSI701 ma składaną głowicę, dzięki czemu sprawdzi się również w czasie podróży. Możliwość złożenia i kompaktowe wymiary sprawiają, że zmieści się w każdej walizce. Uniwersalne zasilanie umożliwia podłączenie do prądu i wykorzystywanie jej możliwości w każdym miejscu. Steamer jest świetnym urządzeniem do wygładzania delikatnych bluzek i cekinowych sukienek. Nie przypalisz nim delikatnych materiałów, np. kaszmiru. Urządzenie dobrze leży w dłoni. Przewód elektryczny o długości 1,9 m umożliwia wygodne manewrowanie steamerem podczas prasowania. Mała waga, czyli zaledwie 0,9 kg, znacznie poprawia komfort i wygodę pracy.

Blaupunkt VSI701 składanaa

Steamer poza wygładzaniem ma też wiele innych praktycznych zastosowań. W szybki i łatwy sposób usuniesz z odzieży zapachy – takie jak dym tytoniowy lub perfumy. Co więcej, gorąca para zlikwiduje wszelakie patogeny, jak alergeny, pyłki, bakterie, wirusy czy kurz. Blaupunkt VSI701 możesz również użyć do zaprowadzenia porządku w domu. W grę wchodzi tapicerka meblowa, zasłony, firanki a także pluszowe zabawki Twojego dziecka. Jak widzisz, spektrum zastosowań może być naprawdę szerokie.

Specyfikacja: Blaupunkt VSI701

Marka:

Blaupunkt

Moc:

1220 W

Para podstawowa:

25 g/min

Pojemność zbiornika:

100 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

5901750503542