149,99 

Parownica Blaupunkt VSI601

Świeże i ładnie wyprasowane ubrania to wizytówka każdej osoby dbającej o swój wygląd. Nieważne czy jesteś bizneswoman czy matką wychowującą dzieci, na pewno poszukujesz urządzenia, które ułatwi Ci codzienne czynności. Bardzo pomocnym sprzętem, który zdecydowanie skróci czas prasowania jest nagrzewająca się w 60 sekund parownica do ubrań Blaupunkt VSI601 o mocy 1400 W z wyrzutem pary 40 g/ minutę.

Blaupunkt VSI601 parownica

Uruchomienie parownicy Blaupunkt VSI601 następuje przy pomocy jednego przycisku. Pionowy wyrzut pary pozwala na wygodne prasowanie ubrań i innych wiszących tekstyliów domowych. Model ten posiada zmienny wyrzut pary. Po pierwszym uruchomieniu urządzenie wypuści maksymalny wyrzut pary, a po kolejnym jego uruchomieniu przycisku strumień pary automatycznie się zmniejszy, aby nie przemoczyć za bardzo delikatnych tkanin. Parownica Blaupunkt VSI601 waży zaledwie 900 g. Model ten ma długi, aż 2,5 m kabel zasilający, który umożliwia swobodne manewrowanie podczas prasowania. Urządzenie wyposażone jest w przełącznik z blokadą przeciw przypadkowemu włączeniu i wyłączeniu parownicy. Steamer Blaupunkt VSI601to bezpieczny sprzęt, który sam się wyłącza po dłuższej chwili bezczynności.

Blaupunkt VSI601 steamer do ubrań

Steamer Blauppunkt VSI601 posiada zbiornik na wodę o pojemności 260 ml z możliwością jego bezproblemowego odłączenia, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Pojemnik na wodę ma funkcjonalną miarkę, dzięki której możliwe jest precyzyjne odmierzenie ilości wody, potrzebnej do wytworzenia pary. Parownica zaopatrzona jest także w specjalny adapter, który umożliwia wygodne podłączenie większego zbiornika na wodę. Dzięki temu nie zachodzi potrzeba jej uzupełniania w trakcie pracy tego modelu.

Specyfikacja: Blaupunkt VSI601

Marka:

Blaupunkt

Moc:

1400 W

Para podstawowa:

30 g/min

Pojemność zbiornika:

260 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

5901750502002