BlackDecker BXIR2601E

5.3

Expert ScoreCzytaj opinie

Żelazko Black&Decker BXIR2601E

Każde ubranie po praniu wymaga delikatnego wygładzenia, aby prezentowało się schludnie i elegancko. Duża moc pary żelazka Black&Decker BXIR2601E pomoże szybko pozbyć się nawet opornych i trudnych zagnieceń. Jego podstawowy wyrzut pary to 35g/min, ale do dyspozycji masz też wzmocnienie na poziomie 160g/min. Moc to 2600Watt, a więc będzie gotowe do pracy w parę minut. Funkcja ECO zmniejsza ilość wytwarzanej pary i oszczędza energię nie martwiąc się o zmniejszenie efektywności prasowania. Możesz z niej korzystać podczas prasowania cienkich i delikatnych tkanin.

Black&Decker BXIR2601E żelazko parowe

Żelazko Black&Decker BXIR2601E wyposażone jest w wiele praktycznych funkcji. Dzięki temu prasowanie będące dotąd dla wielu niemiłym obowiązkiem, staje się łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze. Dobór optymalnej temperatury stopy i ilości wyrzucanej pary jest intuicyjny – wykonasz wszystko jednym palcem, nie odrywając dłoni od uchwytu urządzenia. Zachwyci Cię też możliwość prasowania w pionie, która przyda się do wygładzenia marynarek, falbanek i nadania puszystości koronkom. Stopa tego modelu jest zrobiona ze stali nierdzewnej. Charakteryzuje się ona dobrym poślizgiem i wysoką odpornością na zarysowania. Na uwagę zasługuje także duża ilość drobnych otworów parowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu para jest wtłaczana prosto w tkaninę, bez ryzyka jej nadmiernego skraplania i brudzenia tkanin.Ostra, szpiczasta końcówka ułatwia prasowanie również trudno dostępnych miejsc, takich jak powierzchnie wokół guzików lub zamków.

Black&Decker BXIR2601E stopa

Każde urządzenie mające do czynienia z wodą jest wystawione na ryzyko osadzanie się kamienia, który może obniżać skuteczność wewnętrznych elementów urządzenia. Osady wapienne zapychają kanaliki parowe i stopują wyrzut pary. Aby zapobiec przykrym niespodziankom i awaryjności tego modelu, zastosowano w nim system autoczyszczenia. Warto z niego korzystać kilka razy w miesiącu, aby usuwać ewentualne drobinki z przewodów parowych i zachować wysoką skuteczność urządzenia. Kabel jest długi na 2m i umożliwia dużą swobodę ruchów.

Specyfikacja: BlackDecker BXIR2601E

Marka:

Black & Decker

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

35 g/min

Para dodatkowa:

160 g/min

Pojemność zbiornika:

?

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8432406180123