249,88 

Parownica BEKO STM6120W

Jeśli zależy Ci na tym, aby jak najszybciej pozbyć się zagnieceń ze swojej odzieży, zdecyduj się na najlepsze rozwiązania. Jednym z nich jest parownica do ubrań Beko STM 6120W. Wbudowana wytwornica pary gwarantuje nieprzerwane jej dostarczanie w ilości 28 g/min. Krótki czas nagrzewania dzięki mocy 2200 Watt to gwarancja natychmiastowej gotowości do pracy, co docenisz zwłaszcza gdy bardzo zależy Ci na czasie, aby szybko wyjść z domu na umówione spotkanie.

Beko STM6120W nasadki

Parownica Beko STM6120W to rewelacyjne urządzenie do prasowania tkanin dżinsowych i sztruksowych – w komplecie dołączona jest specjalna nakładka, przeznaczoną do prasowania grubych materiałów. Możliwość prasowania w pionie i poziomie pozwoli Ci na szybkie pozbycie się, nawet trudnych zagnieceń z długich firan, zasłon, a także mebli tapicerowanych. Dzięki temu omawiany steamer staje się wszechstronnym sprzętem do prasowania. Parownica do ubrań Beko STM6120W może być wykorzystana nie tylko do wygładzania ubrań, ale też do dbania o inne tekstylne przedmioty w Twoim domu. Wszystkie tapicerowane meble możesz łatwo odświeżyć i usunąć z nich zapachy. Z pluszowych zabawek Twoich dzieci zostanie usunięte 99,99% bakterii i wirusów, a rolety odzyskają czystość i świeżość.

Beko STM6120W parownica do ubrań

Parownica do ubrań Beko STM6120W jest łatwa i intuicyjna w obsłudze. Jednym kliknięciem uruchomisz wyrzut pary. Pojemniczek na wodę ma pojemność 230 ml i możesz go łatwo odłączyć i bez rozlewania uzupełnić pod kranem. Całe urządzenie jest dosyć lekkie, a więc Twoja dłoń nie zmęczy się i nie będzie bolała nawet po długiej sesji prasowania.

Specyfikacja: Beko STM6120W

Marka:

Beko

Moc:

2200 W

Para podstawowa:

28 g/min

Pojemność zbiornika:

230 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8690842491092