197,99 

Żelazko Beko Future Iron Premium SIM5124A

Żelazko Beko SIM5124A dosyć szybko się nagrzewa i jest w pełni gotowe do pracy w zaledwie kilkanaście sekund. To dzięki mocy 2400 W, która jest na tyle wysoka aby zapewniać stabilne utrzymywanie temperatury stopy jak i nie nadwyrężanie rachunków za prąd. Bazowy wyrzut pary to 45 g/min oraz dodatkowy wyrzut 230 g/min stanowią solidną broń w walce przeciw wszelkim zagnieceniom na tkaninach.

Beko SIM5124A ustawienia

Komfort prasowania jest ważny także w zakresie ubrań delikatnych lub tych z plisami, falbankami i innymi ozdobami. Rozłożenie ich na desce do prasowania nie jest możliwe. Dlatego z pomocą przychodzi możliwość odświeżania i prasowania materiałów w pozycji pionowej. Żelazko Beko SIM5124A jest lekkie i dobrze leży w dłoni, stąd nie będzie nadwyrężało Twojej dłoni i dobrze poradzi sobie z zagnieceniami marynarek, koszul czy eleganckich sukienek. Model ten ma stopę ceramiczną – optymalne rozwiązanie stosowane w produktach ze średniej półki cenowej. Stopa SoftGlide gładko sunie po różnych tkaninach – od grubego jeansu, po śliski poliestrer i delikatny jedwab. Jest ona wysoko odporna na zarysowania, czyli nie ryzykujesz spadku jej skuteczności ani zmechacenia materiałów podczas prasowania. Duża ilość otworów parowych pomaga rozprowadzać i wtłaczać parę w prasowane ubrania. Żelazko Beko SIM5124A nie posiada wbudowanego filtra anty kamiennego, ale ma opcję samoczyszczenia. Aby rozpocząć autoczyszczenie, należy uzupełnić zbiornik wodą. Następnie należy rozgrzać urządzenie do najwyższej temperatury i ustawić poziom pary na maksymalną wartość. Po nagrzaniu wystarczy tylko nacisnąć przycisk czyszczenia. Dzięki temu, wszelkie naloty z kamienia zostaną wyrzucone wraz z silnym strumieniem pary.

Beko SIM5124A stopa

Czy zdarza Ci się czasem wrócić do mieszkania, aby sprawdzić, czy na pewno wtyczka została wyłączona z gniazdka? Zapomnij o stresie i niepewności – model Beko 5124A posiada funkcję automatycznego wyłączenia. Nawet jeśli zapomnisz je odłączyć, urządzenie samoczynnie dezaktywuje się po chwili, nie stwarzając zagrożenia pożarem.

Specyfikacja: Beko SIM5124A Future Iron

Marka:

Beko

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

45 g/min

Para dodatkowa:

230 g/min

Pojemność zbiornika:

350 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8690842295102