109,00 

Żelazko Beko SIM3122T

Żelazko Beko SIM3122T pomoże Ci bez większego wysiłku uzyskać schludny wygląd ubrań, zrobionych zarówno z cienkich, jak i grubych tkanin. Dużą skuteczność i zadowalające efekty pracy zagwarantują Ci moc urządzenia 2200W, stałe wytwarzanie pary 25 g/min oraz dodatkowe uderzenie pary 110 g/min dla większej skuteczności na grubych, puszystych lub wielowarstwowych tkaninach.

Beko SIM3122T żelazko

Żelazko Beko SIM3122T posiada klasyczne, manualne pokrętło do ustawiania temperatury stopy. Dzięki temu możesz sama zdecydować na jakich ustawieniach chcesz wyprasować dany materiał i mieć oko na to, czy przypadkiem stopa nie jest zbyt gorąca. Prasowanie usprawni Ci też ręczne ustawienie ilości wyrzucanej pary. Możesz też całkowicie odłączyć parę, gdy będziesz chciała wyprasować np. zamsz. Z kolei spryskiwacz pozwoli jeszcze bardziej zwilżyć tkaninę, aby była bardziej podatna na prostowanie. Żelazko Beko SIM3122T posiada duży zbiornik na wodę, który zmieści jej aż 300 ml. Dzięki temu nie musisz często przerywać pracy aby go uzupełnić. Otwór wlewowy jest szeroki, a przez to wygodnie się go uzupełnia. Do prasowania możesz używać zwykłej wody bezpośrednio z kranu, bo funkcja samoczyszczenia stosując zwiększone wyrzuty pary pomoże usunąć wszystkie nagromadzone drobinki z wnętrza urządzenia. Beko SIM 3122T prezentuje dobrą jakość działania za niewysoką cenę. Możesz sobie na nie pozwolić, nawet gdy będziesz je używać raczej sporadycznie. Model ten umożliwia wygodne i swobodne prasowanie, którego nie utrudnia przewód zasilający, ponieważ ma on aż 2 metry. Funkcja Auto Off odetnie porób prądu gdy stopa nie będzie poruszana przez kilka minut.

Beko SIM3122T stopa

Stopa którą posiada żelazko Beko SIM3122T nagrzewa się i rozprowadza wytworzone ciepło równomiernie całą swoją powierzchnią. Dlatego również gdy prasujesz okolice guzików tylko czubkiem stopy, wciąż uzyskasz zadowalające efekty prasowania. Stopa nie przykleja się do materiałów, gładko ślizga się po tkaninach, a do tego jest łatwa w czyszczeniu i nie do zdarcia w kontakcie z guzikami czy suwakami, które mogłyby spowodować uszkodzenia mechaniczne lub rysy.

Specyfikacja: Beko SIM3122T Ceramic

Marka:

Beko

Moc:

2200 W

Para podstawowa:

25 g/min

Para dodatkowa:

110 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8690842220661