669,00 

Generator pary Ariete Steam Power 6423

Jest wiele sposobów na ułatwienie i przyspieszenie prasowania, ale z pewnością pierwsze miejsce wśród nic to sprzęt z mocnym bojlerem, który dużo pary i pozwala na szybkie rozprawienie się z nawet grubymi, pogniecionymi tkaninami. Stacja pary Ariete 6423 Steam Power jest w stanie Ci w tym pomóc. Ilość 100 g/min pary wraz z boostem do 480g/min zapewniają wystarczające zwilżenie włokiem. Moc to 2200 Watt – optymalnie aby skutecznie nagrzewać stopę i dbać o niezbyt wysokie rachunki za prąd.

Ariete 6423 Steam Power generator pary

Generator pary Ariete 6423 łączy w sobie dwa urządzenia: żelazko i parownicę pod wysokim ciśnieniem. Model ten pozwala na prasowanie z dodatkiem pary lub na sucho, w poziomie na desce lub w pionie. Dzięki manualnym wyborze ustawień temperatury możesz chronić najcieńsze i najdelikatniejsze tkaniny ustawiając najniższą temperaturę. Grubsze szybko wygładzisz zwiększając ciepło stopy. Nie musisz kłopotać się o dostosowaniem intensywności pary – produkt sam dostosuje jej ilość, adekwatnie do ustawionej temperatury. Osadzające się drobinki kamienne mogą osłabiać działanie każdego urządzenia oraz brudzić prasowane ubrania. Inteligentny system antykamienny w Ariete 6423 Steam Power poinformuje Cię o potrzebie oczyszczenia. Dedykowana szufladka sprawia, że usuwanie kamienia będzie proste i szybkie. Zbiornik pomieści 1,8l wody. Jest on odłączany od stacji bazowej, dzięki czemu możesz więc dolewać wodę bez dźwigania całego urządzenia pod kran. Zastosowana w Ariete 6423 ceramiczna stopa dba o łatwe prasowanie, gwarantując lekkie przesuwanie się po tkaninie, solidnie ją wygładzając. Nie musisz obawiać się czy nie zostanie uszkodzona z wystającymi elementami, np. guzikami czy naszytymi emblematami. Jest wystarczająco twarda by przesunąć po nich bez ani jednej rysy.

Ariete 6423 stopa

Stopa ta ma 25 otworów – kilka z nich jest umieszczona na czubku stopy, co pozwala rozprasować nawet niewielkie, trudno dostępne powierzchnie. Omawiany model jest intuicyjny w obsłudze. Nie będziesz mieć trudności w zmianie ustawień od pierwszego użycia! Ergonomiczny kształt i raczej niewielki rozmiar zapewniają duży komfort podczas przenoszenia jak i podczas długich sesji prasowania. Baza ma zamontowane specjalne gumowe elementy, które zapobiegają ześlizgnięciu się stopy. Przewód elektryczny ma niemal 2 metry. Po zakończeniu pracy możesz go zwinąć i umieścić w schowku.

Specyfikacja: Ariete 6423 Steam Power

Marka:

Ariete

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

6 bar

Para podstawowa:

100 g/min

Para dodatkowa:

480 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8003705118096