Ariete 6413 Steam Power Pro

7.9

Expert ScoreCzytaj opinie

Generator pary Ariete Steam Power Pro 6413

Generator pary Ariete 6413 Steam Power Pro to łatwe prasowanie Twoich ubrań – bez różnicy z jakiej tkaniny są wykonane. Moc sięgająca 2600 W sprawi, że stopa szybko się nagrzeje, a wyrzut pary będzie zawsze solidny i natychmiastowy. Ciągły poziom pary to 140g/min, a dodatkowy, dedykowany do cięższych zagnieceń to aż 600g/min. Dzięki takiemu połączeniu każdą tkaninę wyprasujesz szybko i bez zbędnego wysiłku.

Ariete 6413 stacja pary

Męczy Cię już wyjmowanie i rozkładanie deski do prasowania? Chcesz szybko wygładzić ubrania które wiszą już jakiś czas na wieszaku? Stacja parowa Ariete 6413 Steam Power Pro pozwala na prasowanie w pionie. W ten sposób odświeżysz swoją odzież oraz szybko i wygodnie nadasz puszystości ubraniom, które za chwilę chcesz założyć. Urządzenie ma cyfrowy wyświetlacz ustawień, dzięki któremu z gdy tylko potrzebujesz, to z łatwością sprawdzisz, z jakimi parametrami aktualnie pracuje. Stopa ceramiczna nie zahacza ubrań i nie generuje nowych zagięć. Jest twarda i wytrzymała. Dzięki temu prasowanie w pionie nie męczy za szybko, a dłoń nie odczuwa bólu pod jej ciężarem. Kanaliki parowe umożliwiają równomierne rozprowadzanie pary i zwilżenie ubrań. Jeżeli często prasujesz delikatne ubrania, polubisz funkcję blokady kapania, która dba o to aby z urządzenia nie wydobywały się krople wody, gdy spada temperatura stopy. Zbiornik na wodę o pojemności 1,8 litra pozwoli Ci wyprasować stos ubrań bez konieczności kilkukrotnego jego uzupełniania. A tuż przed rozpoczęciem prasowania wystarczy, że zdejmiesz pokrywę i szybko nalejesz wodę. Jeżeli masz twardą wodę, funkcja samooczyszczania pomoże Ci dbać o dobry stan urządzenia. Jednym przyciskiem para zacznie wyrzucać wszystkie zanieczyszczenia za stopy. Zapewni Ci to dobre działanie Ariete 6413 przez lata.

Ariete 6413n stopa

Jeżeli masz twardą wodę, funkcja samooczyszczania pomoże Ci dbać o dobry stan urządzenia. Jednym przyciskiem para zacznie wyrzucać wszystkie zanieczyszczenia za stopy. Zapewni Ci to dobre działanie Ariete 6413 przez lata. Ariete 6413 Steam Power Pro jest bardzo poręczne i kompaktowe. Łatwo zmieścisz go w szafie lub szufladzie. Przygotowując go do pracy, możesz go wygodnie przenieść jedną ręką. Na komfort użycia wpływa też profilowany uchwyt. Opływowa rączka sprawi, że gdy zaczniesz prasować, nie będziesz myśleć o tym, aby przestać!

Specyfikacja: Ariete 6413 Steam Power Pro

Marka:

Ariete

Moc:

2600 W

Ciśnienie:

7 bar

Para podstawowa:

140 g/min

Para dodatkowa:

600 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8003705118072