749,00 

Generator pary Ariete Steam Power Pro 6413

Generator pary Ariete 6413 Steam Power Pro to łatwe prasowanie Twoich ubrań – bez różnicy z jakiej tkaniny są wykonane. Moc sięgająca 2600 W sprawi, że stopa szybko się nagrzeje, a wyrzut pary będzie zawsze solidny i natychmiastowy. Ciągły poziom pary to 140g/min, a dodatkowy, dedykowany do cięższych zagnieceń to aż 600g/min. Dzięki takiemu połączeniu każdą tkaninę wyprasujesz szybko i bez zbędnego wysiłku.

Ariete 6413 stacja pary

Męczy Cię już wyjmowanie i rozkładanie deski do prasowania? Chcesz szybko wygładzić ubrania które wiszą już jakiś czas na wieszaku? Stacja parowa Ariete 6413 Steam Power Pro pozwala na prasowanie w pionie. W ten sposób odświeżysz swoją odzież oraz szybko i wygodnie nadasz puszystości ubraniom, które za chwilę chcesz założyć. Urządzenie ma cyfrowy wyświetlacz ustawień, dzięki któremu z gdy tylko potrzebujesz, to z łatwością sprawdzisz, z jakimi parametrami aktualnie pracuje.

Ariete 6413n stopa

Stopa ceramiczna nie zahacza ubrań i nie generuje nowych zagięć. Jest twarda i wytrzymała. Dzięki temu prasowanie w pionie nie męczy za szybko, a dłoń nie odczuwa bólu pod jej ciężarem. Kanaliki parowe umożliwiają równomierne rozprowadzanie pary i zwilżenie ubrań. Jeżeli często prasujesz delikatne ubrania, polubisz funkcję blokady kapania, która dba o to aby z urządzenia nie wydobywały się krople wody, gdy spada temperatura stopy.

Zbiornik na wodę o pojemności 1,8 litra pozwoli Ci wyprasować stos ubrań bez konieczności kilkukrotnego jego uzupełniania. A tuż przed rozpoczęciem prasowania wystarczy, że zdejmiesz pokrywę i szybko nalejesz wodę. Jeżeli masz twardą wodę, funkcja samooczyszczania pomoże Ci dbać o dobry stan urządzenia. Jednym przyciskiem para zacznie wyrzucać wszystkie zanieczyszczenia za stopy. Zapewni Ci to dobre działanie Ariete 6413 przez lata.

Ariete 6413 Steam Power Pro jest bardzo poręczne i kompaktowe. Łatwo zmieścisz go w szafie lub szufladzie. Przygotowując go do pracy, możesz go wygodnie przenieść jedną ręką. Na komfort użycia wpływa też profilowany uchwyt. Opływowa rączka sprawi, że gdy zaczniesz prasować, nie będziesz myśleć o tym, aby przestać!

Specyfikacja: Ariete 6413 Steam Power Pro

Marka:

Ariete

Moc:

2600 W

Ciśnienie:

7 bar

Para podstawowa:

140 g/min

Para dodatkowa:

600 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8003705118072