49,99 

Żelazko Vesta ESI02

Żelazko Vesta ESI02 to kolejny przedstawiciel segmentu tanich, ale wciąż skutecznych urządzeń do prasowania. Zdecydowanie warto poznać je bliżej. Duża moc 2000 Watt sprawia że stopa szybko się nagrzewa. Co więcej, moc dba też o to, aby ciepło było stabilnie podtrzymywane przez cały czas używania żelazka. Wyrzut pary dodatkowo nawilża włókna i przyspiesza ich prostowanie.

Vesta ESI02 żelazko parowe

Żelazko Vesta ESI02 jest łatwe i intuicyjne w obsłudze. Posiada wszystkie standardowe funkcjonalności, których oczekujesz od urządzenia do prasowania: jest to pokrętło do ręcznego ustawiania temperatury stopy, regulator poziomu pary oraz spryskiwacz. Fajną dodatkową funkcją, podwyższającą standard omawianego modelu, jest funkcja prasowania w pionie. Teraz również Twoje marynarki i garsonki zyskają olśniewający, zadbany wygląd. Pojemnik na wodę jest niewielki, jednak wody i tak wystarczy na zwilżenie i szybkie wyprasowanie co najmniej kilku bluzek. Długość przewodu sieciowego w żelazku parowym Vesta ESI02 to 1,9 m. Jest to wartość często spotykana, zbliżona do konkurencyjnych urządzeń do prasowania.

Vesta ESI02 stopa

Ważnych elementem w każdym urządzeniu prasującym jest jego stopka. Żelazko Vesta ESI02 ma wyprofilowaną stopę, wykonaną w technologii ceramicznej. Dzięki temu masz 100% pewności, że element ten nie ulegnie zniszczeniu i zardzewieniu. Zwężająca się ku górze stopa posiada wiele otworów parowych, przez co solidnie zwilży każdy zakamarek odzieży.

Specyfikacja: Vesta ESI02

Marka:

Vesta

Moc:

2000 W

Para podstawowa:

?

Para dodatkowa:

?

Pojemność zbiornika:

?

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5902837835341